Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Akasztott

    csendes tag

    bringalampara visszaterve: azert nem jo az s2+ xpl hi, mert nagyon egy pontba vilagit.
    kepeken/videon nem ezt lattam, vagyis nem lattam, hogy ennyire keskenyen vilagit, igy csalodas; mennie kell.

    van egy eleg zorall szorasu alis bringalampam. abba kene valami izmosabb ledet rakni. majd szetszedetem telefonszerelo haverral, hatha befer oda mas is.

    nezegettem a markasabb bringalampakat is, de annyi penzt nem fogok kiadni egyikert se, hiaba faszak.

    majd lovok par kepet a zanflare b3 fenyerol is. nem tudtam meg kiprobalni, mert a gopro mountjaimba nem tudom belerakni, szelesebb mint a mount konzoljaim nyilasa. egyedul a stucnikupakos mountba fer bele, de oda nem akarom rakni.

    lenne ket kerdesem is, egyik felig off: a lencse kozepen az a homalyos potty mi celt szolgal? kevesbe vakitson a led?

    a masik pedig a dhl (eu) opciot valasztva a szokasos dhl 6000ft kezelesi koltseg, vam-afa kombo fog varni a termek ara mellett vagy csak a szallitasi koltseget kell kifizetnem pluszban (8 dolcsi)?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák