Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gorgonka

    tag

    válasz Crus #7630 üzenetére

    Nekem az Elden Ring volt az első soulslike játék, amivel 5-6 óránál többet játszottam (140-et actually :D) és ugyan láttam, hogy mutatnak a nyilak egy irányba, de annyira lenyűgözött a világ, hogy eszembe sem jutott, hogy rohanjak a nyíl után, inkább elkezdtem felfedezni a körülöttem elterülő világot. Ami egyébként hatalmas és minden sarkon van valami érdekes, amit meg akarsz nézni. Persze volt, ahol csak egy bigyulát vagy frinc-francot találtam, de ez nem vette el a kedvem, amikor elém tárult valami érdekes, gondolkodás nélkül mentem is rá.

    Az Elden Ringen felbuzdulva elkezdtem (kétszer is) a Demon's Souls Remake-et. 8-10 óra játék után elegem lett belőle és töröltem. A Dark Souls Remaster egyelőre tetszik, de meg sem közelíti az ER szintjét. A Lords of the Fallent is végigjátszottam és arra rá is fogok menni még egy újabb végigjátszásra, másik karakterrel, de még mindig az ER az etalon.

    Nekem az ismétlődő bossok sem vették el a kedvem. Legalább tudtam őket gyakorolni :).

    Persze nem vagyunk egyformák, de az "átlag játékos" megjegyzésedre szerettem volna reagálni. Sokat játszok és azért az átlag játékosnál picivel "feljebb" pozícionálom magam, de a soulslike játékok tekintetében abszolut "átlag játékos" vagyok és engem megvett kilóra.
    A sztori persze nem volt túlbonyolítva, de szerintem egy teljesen elfogadható dark fantasy történet. Ennél több nem is kell, - legalábbis nekem - egy ilyen játékba.

Új hozzászólás Aktív témák