Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • persil

    nagyúr

    válasz Gothmog #8549 üzenetére

    Az mondjuk speciel pont egy teljesen egyertelmu quest. :D
    Nalad csak azert "kellett" volna visszamenni beszelgetni, mert nem volt nalad a medal, amikor eloszor talalkoztatok.
    Ha "jokor" vetodik oda az ember, akkor vilagosan elmondja, hogy mit szeretne.

    En kifejezetten ezert szeretem a from jatekait. Nincs az, hogy nem lehet elrontani semmit, a jatekos pont csak annyit tud, mint a karakter, ha nem hallott valamirol, nincs nala valami, tul keson/tul koran talalkozik valakivel, akkor szimplan kiesik az a "quest". De nincs xp, nincs pipa a terkepre, en nem is szeretem quest-nek hivni ezeket, csak lore-t bovit/szinesit, egy-ket vackon kivul semmit nem veszitesz, ha nem csinalod meg. Ez az egesz a karaktered kalandja, megtapasztal, amit megtapasztal es, amirol nem tud, az kimarad. Ennyi.

    Sokkal eletszerubb igy az egesz. En is, ha bemegyek a bankba ugyet intezni, de nem vittem a szemelyim, akkor szart sem tudnak velem kezdeni. Nezunk egymasra az npc-vel es nehany felesleges szinesito mondaton kivul nem tortenik semmi. :D

    En elsore mindig total vakon jatszom, mindent elolvasva, odafigyelve, megnezve es kesz lesz, ami kesz lesz. Aztan masodik/harmadik/ikszedik vegigjatszasnal jon a durvan felporszivozas.

    Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

Új hozzászólás Aktív témák