Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gothmog

    aktív tag

    válasz Gothmog #8321 üzenetére

    No, végül nem adtam fel, újra nekifutottam. Hajszálon múlt, de negyedik próbálkozásra lement a két rohadék!
    Kb. együtésnyi hp-m maradt, gyógyitalom pedig egyetlen egy sem. Nem álltam ilyen rosszul még féltávnál, de a kard/pajzsos valami olyan szarházi módon művelte az input readinget, hogy az valami fertelem volt. (Amikor ittam volna, félpályáról rámdöfött a rohadék, vagy éppen akkor vett üldözőbe különféle kombókkal. Az utolsó kb. 30%-ot úgy ütöttem le róla, hogy 6-7 gyógyitalomba került, mert ahogy ittam egyet, már rám is vert tizedmásodpercen belül, vagy éppen ivás előtt annyival...)

    Apró szépséghiba, hogy summonoltam, mert ezeknek nem voltam hajlandó magamban nekiugrani. A kb. 4-es vagy 5-ös szintre fejlesztett mimikemet idéztem le. Nagyjából 15-20 másodpercig élt, de ez is sokat számított, ugyanis lefoglalta addig a kard/pajzsos csávót, én meg közben ügyesen lepofoztam kb. félholt állapotra a lándzsásat. (Szerencsém volt, mert amikor lement fél hp-ra, és ugye növesztené a szárnyakat, pont akkor térdeltettem le, és onnan csak ütöttem, ütöttem, míg bírtam szuflával. És szerencsére bírtam... :DDD )

    Ennyi Hp-m maradt a végére (gyógyital egy sem, az utolsó a spéci keverék-lötty volt, amit megittam kínomban...)

    [ Szerkesztve ]

    Endure. In enduring, grow strong.

Új hozzászólás Aktív témák