Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DittyCat

    tag

    válasz doc #8960 üzenetére

    Na most az a gond, hogy két olyan menüpontot találok a Kobon, ahol lehetségesnek tartom a wifin való kapcsolatot.
    - Wireless connection - itt 2 menüpont van, egy airplane mód, amit ki lehetne pipálni és egy Edit gomb, amivel elvileg a kapcsolatokat lehetne szerkeszteni, de ha rányomok, kiírja, hogy nincs ismert hálózat. Punktum. Nincs tovább.
    - Az Extras menüben a web browser pedig azt kéri, menjek fel a kobosetup.com oldalra és regisztráljak.
    - Ha viszont oda felmegyek számítógépről, közli, hogy Windows vagy Mac kell, ha nincs, akkor csináljak. És ha nem akarok? És ha nincs lehetőségem? A munkahelyemen van windows, de nincs rendszergazdai jogosultságom, nem telepíthetek semmit, a weboldal pedig blokkolva van.
    - Ha a Sync "című" felhőre kattintok, megint csak a regisztrációt kéri.
    - Hozzáteszem, a Linux pöccre felismerte, hogy egy Kobo readerrel van dolga.

    Biztos, hogy jobban rápörögtem, mint kéne és ezért elnézést kérek mindenkitől. Nagyon örültem ennek az olvasónak és nem azért vettem, hogy ne tudjam használni. Lehet, hogy van olyan menüpont, ami most használnom kéne, de nem lelem. Kérlek, ha van, akkor mondjátok el, hadd aludjak ma éjjel nyugodtan :) !

    [ Szerkesztve ]

    "Élek... vagy csak álmodom?"

Új hozzászólás Aktív témák