Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fape

    senior tag

    válasz Plasticbomb #19646 üzenetére

    Én így vettem. Na jó nekem FS-iA6 van, az volt akciós eu-ból anno. De most már én is inkább a FS-iA6B-t venném. Töltőnek meg az skyrc imax b6 mini javasolom.
    Aksiból meg 1300-1500mAh, 45C+.

    Még a reggelihez propi+4S kombóhoz: lehet játszani még a rate/expo-val, sőt jó aksi is kell már a hosszú ideig tartó 80-100A-hoz rendesen.

    [ Szerkesztve ]

    Nem ezeket a drónokat keresik!

  • Jackal2

    senior tag

    válasz Plasticbomb #19646 üzenetére

    Nagyjából igen. De nekem vannak más projektjeim, ezért nekem kell egy sok csatornás táv. De ha neked csak a racer kell, a Flyskyt- akkor is el fogod tudni adni, mert ennyiért, ennyi csatornát senki nem ad (sőt 40.000 alatt sem).

    A Falcont én csak RTF-ben, a Nighthawkot csak ARF-ben venném. A 2200-as akksi kicsit sok neki, 1800-as 40C-s viszont kiszolgálja, asszem 4500 Ft ért vettem a HK-ról (3S).

    A 4S akksikat (most vettem BG-ről) viszont 1500mAh 70C-ben vettem egyből, mert azt viszem tovább majd a Falconra is és mivel 4S-ben nagyon megugranak az Amper fogyasztások és az akksi súlyok is, kapacitásban lefele, C-ben meg durván felfele kell lépni (105A-t adnak le).

    Annyit hozzá fűznék, hogy simán csináltam olyan racert (papíron persze), ami 160A-t kinyal az akksikból. Ez gyakorlatban azt jelenti, hogy NEM TUDSZ olyan akksit venni racerre, ami ennyit lead. 120-130 A-s fogyasztás nyélgázon egyébként 30-40 mp alatt nullára merít mindent, tehát két szűk keresztmetszet van jelenleg a racer tecnikában:
    - akkumulátor
    - pilóta

    A 2200-asoktól szerintem lomha, de nekem alapból azok az Ogréhoz voltak, ami vagy 200 grammal nehezbb. Namost a Nighthawk nehéz, még a Flaconhoz képest is, pedig a Falcon is az:D

    Főleg amióta láttam, hogy a Lantian 210, ami üresen 330 gramm, 3S akksival úgy repül (vagy durvábban), mint ezek 4S-el...

    A súly minden, utána a feszültség 2. minden, utána a prop.

    [ Szerkesztve ]

    Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

Új hozzászólás Aktív témák