Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jackal2

    senior tag

    válasz _X10Dead_ #14736 üzenetére

    Az XK 250 igazából nem sportos. Legalább is nem abban az értelemben, ahogy azt a cég szeretné láttatni. Nihui U807, MJX X400 Lishitoys L6052 sportosabb árban ugyanaz vagy alatta (bár a Lishitoys beszerezhetetlen kb.). Ezeknek a közös őse a Latrax Alias, 30-40.000+VÁM-ért, de erre is van megoldás, a lidiger.at-ról lehet EU-ból rendelni, aki rá van gerjedve az eredeti amerikai gépekre.

    A GP2 az igazából a kindertojás műanyag és nem tudtak semmi extra featuret kitalálni rá, ezért ráírták: water resistant. Láttam videókat mikor egy pillanatra leszáll vízre, de ezt mindegyik tudja, ha elég gyors vagy és nem megy túl mélyre a test és nem éri el az akksit és az FC-t. És nagyjából ennyi, nem tud semmi mást.

    A Tarantula 1505-öt nem ismerem, a reviewt láttam, de szerintem nem sok tapasztalat van vele, ha csak neked nincs személyesen.

    Még nagyon sok kérdés felmerül, indoor vagy outdoor, mekkora rá a keretösszeg stb. Én azért az alábbiakat azért nem felejteném el, mint kezdő gép:
    - indoor: Hubsan X4, Eachine H8, Eachine H8 3D, Eachine H8S, MJX X900/901, JJRC H20 variánsok
    - indoor/outdoor (inkább out): MJX X800, MJX X400
    - outdoor: Nihui U807, Wltoys V686 alap (az FPV-s szerintem nem ér meg 25-öt), MJX X600 (elbírja a runcamet, Mobiust)

    Mindegyik jó és stabil gép és ismertek viszonylag.

    Szerk: basszus, most nézem hogy később ugyan ezt írtátok:D

    [ Szerkesztve ]

    Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

Új hozzászólás Aktív témák