Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Baku

    aktív tag

    válasz Jackal2 #40547 üzenetére

    Természetesen sok igazság (és tapasztalat) van abban, amit írsz, de mégis vannak olyan pontok, amiken lehet azért vitatkozni, és sokminden nézőpont, és elv kérdése....

    "Alsó hangon 60K, felsőn 80K. Ott vagyunk, ahol a part szakad. Használt P2, és ott lehet variálni a kamerával, ha nagyon kell a javulás később..."

    Én most itt tartok. És miért? Mert használtat semmiből nem veszek szívesen, főleg meg nem 100.000-es drónt. Minden hirdetett drón "keveset repült", "alig használt" , "nincs időm rá" , "kihasználatlanság miatt eladó", stb stb..... Jó duma, aztán a ha beveszed, és megveszed, utána jössz rá, hogy bevittek az erdőbe, mert oda lett csapva párszor, itt repedt, ott törött, amott ragasztott, egyik motor haldoklik, a másik fáradt, az akku hervadt, stb.... és akkor cirka százezerről kezded a restaurálást, csakhogy Ph-éknál más léptékkel mérik az alkatrészeket. Mire észbekapsz, van egy - ugyan jónak mondható - felújított géped, de már bőven 200 felett jársz .....

    Nálam alapból cirka 100 volt a pszichikai határ. Már csak azért is, mert jó ha havonta 1-2 alkalommal tudok repülni. Nekem ennél többet nem ér az egész....
    Megvettem a BNF X8-at meglepivel együtt kb. 25-ért zsír újan, aztán szereztem hozzá távot, és rendeltrm egy marék 2.400-as új akkut (kb.15e), vettem egy sjcam4000 - est kiegészítőkkel, töltővel, pótaksival 30k- ért, aztán egy walkera gimbalt 18k-ért. Ez eddig 88k. Viszont MINDEN vacsi új, én csomagoltam ki, bütykölgethetek, babrárlhatok velük, építek, alkotok, újítok, és nem a más által leamortizált hulladékot próbálom restaurálni ... Nekem ez így, havi 1-2 repkedésért teljesen rendben van. Persze nem vagyunk egyformák, nem gondolkodunk egyformán, és nem ugyanazok az igényeink, céljaink sem. (És milyen jó, hogy így van!) :DD

Új hozzászólás Aktív témák