Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Petyuska111

    tag

    A Nihui U807 aksijaim kezdenek sorra behalni. BG-s cuccok. A töltőjének le kellene állítani a töltést ugye 4,2V-nál, ezt néhány aksinál nem tette, azokat feltöltötte kb. 4,4-4,5V-ra. Én meg töltés közben amikor egyszerre töltök 4-5 aksit, nem tudom folyamatosan méregetni a feszkót. Ezek után hiába teszem be a gépbe, csak épphogy megpörgeti, már le is áll, megemelni már nem tudja a gépet. Ha visszamerítem a normál 4,2V-ra van még esély, hogy működni fog? Balansz töltő nélkül mivel lehetne visszameríteni? Illetve tudtok jobb minőségű aksit ajánlani, ami méretre jó, bele is megy? HK-n néztem, de nem találtam. 9-9,5mm vastag lenne, de az szerintem már éppen nem megy bele, túl vastag. A másik meg a csatlakozó. Van egy rakat aksim Syma X5C-hez, nem egyforma méretűek, de nagy részük belemenne a Nihui-ba (nem mind). Létezik ilyen mini konverter, amit ráhúznék az akku csati végére és tudnám használni a Nihuiban is? Ha jól tudom, az X5C aksi JST, a Nihui pedig losi (Walkera). Ez királyság lenne, mert akkor hosszú időre megoldódna a problémám. Ha valaki használ más aksit (nem csak a kéket) Nihuihoz, lszi írja meg a konkrét típust, köszi!

Új hozzászólás Aktív témák