Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zsolt,72

    aktív tag

    válasz 7Heads Drago #15 üzenetére

    Azt hiszem, félreérted a lényeget. :)

    Kisebb nyilván nem lesz, hiszen az alap fizikai mérete adott. Amitől dinamikus, az pont az, hogy megnő a mérete és ezen a nagyobb (ideiglenes) felületen többlet információt kapsz vagy vezérlőket tudsz közvetlenül elérni.

    Az, hogy mennyire zavaró, tapasztalatom alapján emberétől függ. Van, akit zavar (például te :D ), és van, aki pár óra alatt meg tudja szokni és szívesen alkalmazza (én).

    Több száz posztod olvasván egyértelmű, hogy neked nem vált be az iOS/iPhone páros, ami nem probléma, csak annyi van mögötte, hogy nem te vagy a célközönség.

    Istennek hála, a mostani Poco, amit használsz, minden elvárásod kielégíti, nagy a piac, te is megtaláltad azt a gyártót, aki téged célzott meg. :)

  • David75

    őstag

    válasz 7Heads Drago #15 üzenetére

    Nyilván mindenkinek másak a szokásai, hogy hogyan használja a telefonját, de részemről elengedhetetlen mind a dynamic island, mind a faceid. Annak idején a Huawei mate 20 pro-nál is sokat számított számomra a 3d arcazonosítás.

    A dynamic island-et napi szinten sokat használom, pl írok valakinek miközben hallgatok valamit spotify-on, ha gyorsan be akarok menni a spotify-ba csak rányomok a DI-ra. Ha hosszan nyomom akkor csak előugrik a spotify kezelőfelület és válthatok számot. Az időzítő is megjelenik a DI-en, látod végig mennyi van hátra belőle, anélkül hogy kilépnék a safari-ból vagy discord-ból vagy ilyesmi. Nyilván sok másra jó még, de én ezeket használom. Videózás közben engem nem zavar, bár az is igaz, hogy nagyon keveset nézek bármilyen videót 6.1”-on. Youtube-ot inkább 55”-on tv-n nézek, tiktokot meg hasonlókat pedig sehol ;] De látom, hogy elég durván rá vannak függve az emberek, hogy minden fél percben mikor nincs mit csinálni, azonnal videót kell nézni. Buszon, munkában, kajához, mindenhez menjen valami videó, égessük ki az agyunkat vele. Aztán látom ahogy a sok videózombi egy összetett mondat felénél elveszti a figyelmét és így a fonalat is.

    iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

  • Stauffenberg

    nagyúr

    válasz 7Heads Drago #15 üzenetére

    "Csak a fejlesztők beleszerkesztik a dizájnba, mintha nem lenne."

    Nem így működik, pont az ellenkezője történik, ha egy fejlesztő használja, akkor még kevésbé rejti el, helyette aktív területként többlet funkciót hordoz.

    "Ellenben teljes képernyő használatakor mindenképp zavarni fog."

    Engem kicsit sem zavar, pedig Androidos telefonról jöttem, ahol a bal felső sarokba egy apró kivágás volt elrejtve.

Új hozzászólás Aktív témák