Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lugosi

    MODERÁTOR

    válasz TeeJay #93356 üzenetére

    “közben 90% hogy nála van gond csak ciki elismerni”
    Én az utóbbi időben igyekeztem kiküszöbölni a saját hibát, ennek érdekében a szolgáltatói ONT saját wifijére csatlakozok, az ahhoz vezető optikai kábelt pedig a szolgáltató építette ki néhány hónapja. Ennek ellenére sajnos ugyanúgy napi jelenség hogy elmegy a net, aztán 5-6 perc és újra jó. Már az sem érdekelt, hogy nem a saját routeremet használom és így még ideális körülmények között sem magasabb a letöltés a szolgáltatói eszköz wifijén mint 60 megabit, csak legyen stabil net.
    Stabil net alatt pedig azt értem, hogy nem szakad meg online konferencia vagy óratartás közben, illetve a banki appra átjön a push értesítés a belépés kéréséről, illetve nem baj ha egyéb push értesítések is megjönnek (nagyjából ez a fontossági sorrend). Se torrent, se letöltés (legfeljebb programfrissítések). Ezek a követelmények sajnos nem teljesülnek ftth és kizárólag szolgáltatói eszközök használata esetén sem. Bízok benne hogy egyszer majd helyrejön, régen jó volt. A gondok valami másfél - két éve kezdődtek ha jól emlékszem. Igaz akkor még fttb volt.

Új hozzászólás Aktív témák