Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jaroslav

    aktív tag

    válasz cigam #50848 üzenetére

    Nagyon optimista vagy, ha 100.000 előfizetőre számolsz egy "sport csomagra" :)

    A Spíler és Digisport nézettségét tekintve, én inkább 10.000 körülire becsülném, ha nem lenne drága. Szóval külön "sport csomagba" szerintem biztos nem lesz. Egy másik fórumon belinkelt a srác egy viszonylag friss nézettségi felmérést, és 1% alatt volt a Spíler nézettsége.

    Nem hiszem, hogy a Digi-nek számolnia kellene tömeges elvándorlással Spíler miatt. Aki akarta, már bejáratta az alternatív útvonalakat, a nagy többséget (99%) meg nem is érdekli a foci.

    Szerintem barter megoldásokról tárgyalnak még a szolgáltatók. Valamilyen kompenzációt szeretnének annak fejében, hogy kifizetnek évi 1,5 milliárdot egy olyan csatornára, amit az előfizetőiknek kevesebb, mint 1% -a néz.

    Gondolom a T-nek valami jó kis állami megrendelés, a Digi-nek esetleg a mobil szegmens indításánál némi támogatás...

    Persze ez csak egy vélemény.

    Mindenesetre ebben a pillanatban én jobban meglepődnék azon, ha nem kerülne be a Digi-hez a Spíler 1-2, mint azon, ha bekerülne.

    [ Szerkesztve ]

    Amikor Bell feltalálta a telefont, már volt két nem fogadott hívása Chuck Norristól.

Új hozzászólás Aktív témák