Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Boond

    addikt

    válasz Flashget #42655 üzenetére

    "Mutyizásig..innentől fogva aki ezt a két csatornát kidobta volna "

    rtl tv2? Nem hiszem, hogy ehhez bármit is kellett volna bárkinek szólnia, évtizedes trendet változtattak volna meg, ami természetszerű vándorlást indítana el.

    Ahogy az natgeo esetén is kialakult.

    Hasonló van kis mértékben az f1, foci, vagy egyes sorozatok esetén is. (legalábbis néző /csatorna váltást illetve)

    " Így egyik nagy sem fogja kidobni amíg ez a felállás van a hatalomban."

    Kétlem, hogy ha változás lenne (nem valószínű), akkor ha kidobnák, akár az rtl akár a tv2-őt, vagy azok összes kábeles adóját, akkor ne lenne felháborodás. Sőt öröm ujjongás, törne ki...

    De jók ezek a politikai színezetű történetetek, vélekedések. Valószínüleg inkább ez a "gond" a tv2-vel és nem a portfólió kiépítés... de ez már egy egészen más téma...

    Akár ki is lenne hatalmon, ha valamelyik tv-t kivennék a két nagy közül felháborodás lenne, ez 100%.

    "lásd RTL Klub, TV2 fizetőssé válását
    lásd a Digisport elvesztett jogait."

    Lehet mindig tv-re előfizetni, és akkor nincs gond azzal, hogy fizetős a tv2/RTL. (vagy akár elő sem kell fizetni)

    Digisportok meg egyáltalán nem érdekelnek személy szerint, az sem ha mind3 csatorna megszűnne, pedig nálunk is van 3 digisport 1 percet nem nézi kb senki.

    Ha így nézzük, akkor én is mondhatnám, minek indít a digi felesleges sport csatornákat? :D Amikor van már egy tucat a piacon...
    (még sem mondom ezt, mert ami nekem nem, az másnak még lehet hasznos)

    3. ahogy itt olvastam a digi egyáltalán nem olyan ártatlan bárány, hogy "jaj szegény".
    Ha jól olvastam, amit írtatok, akkor korábban tönkretette, vagy majd tönkre tette az ellenfeleit, úgy könnyű, nyerni.

    - Azt is írtátok, hogy most új erős ellenfelek kerültek szembe vele, amivel szemben a digi alulmaradt... hát ez van, változnak az idők. Vagy ahogy mondák "mindig akad egy nagyobb hal".

    Voltak akik a discovery kivétele miatt váltottak, lehetnek olyanok aki más miatt váltanak majd.
    ilyen a piac.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák