Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • palimre

    csendes tag

    Sziasztok, nem tudom, jó helyre írok-e, ha nem, akkor kérek eligazítást, hogy hova forduljak.

    Immár 3 éves LG 32LN570R-ZA típusú LED tévémen nagyon hasznos a Guide funkció, ahol az egyes csatornák műsorai közt válogathatok, egy csatornán belül pedig a balra-jobbra váltogatva a következő műsorokat is meg tudom nézni.

    Viszont csak néhány hónapja vettem észre (bár lehet, hogy nem újkeletű a probléma), hogy valamikor éjfél után a Guide majdnem használhatatlanná válik.A csatornák közt (fel/le) lehet váltani, viszont a bal/jobb mozgatásra teljesen érzéketlenné válik a távirányító. Ez néha a kívánt műsor elérését is nehézkessé teszi. Kell keresnem egy másik adót, ahol rá tudok menni az ottani adásra, és a normál programváltással átmenni a kívánt csatornára.

    Az a baj, hogy fogalmam sincs, mi okozhatja a hibát. Az a sejtésem, hogy a gyártónak ehhez nincs köze. De vajon a műsorszolgáltatónak, ami nálam a Digi? Vagy az ilyen extra szolgáltatások mint ez, meg pl. a teletext (amit már évek óta nem nézek) a szolgáltatótól függetlenek?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák