Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CptAdamica

    veterán

    válasz _drk #13839 üzenetére

    Szerintem jelenleg ez az állapot kábé 1-2 karakterre van felkészítve. Az 1. karakterrel kihúzod a kampányt, elérted az 50-es szintet, majd még csinálhatod az akkor újdonságnak számító dolgokat, felfedezheted a pályát, teleportokat, strongholdok, mechanikák, build variációk, stb. A 2. karakterre azért erősen kezd elfogyni a tartalom és itt nagyon sok buta döntés kerül előtérbe, például:

    - world bossok kábé 20-as szinten voltak még kihívások, később 10-20 másodperc alatt fekszenek, ezen kívül van még a helltide, meg a legion, ahol én 1 darab értelmes dolgot nem kaptam még 2 karakter ideje alatt,
    - nm dungeon-ök egyszerűen unalmasak, vagy rosszul vannak összehangolva, mindig ugyan azt a 4-5 fajtát dobja, sokszor ugyan abba a dungeon-be mész vissza, amit azelőtt megcsináltál, a feladtok is gyengék már sokadjára, vagy animust gyűjtesz, vagy meg kell ölj mindenkit, vagy embereket engedsz el, aztán jön a boss, amit gyakoriságban nagy fölénnyel a tomb lord nyer, mert gondolom nincs másik boss a játékban...
    - a loot egynesen szar, kábé most 15 szintet kellett lootoljak, hogy találjak 1 nyamvadt amuletet, amit már betudok rakni late endgame-re,
    - találsz +1 envenom passive-ot adó amuletet, arra nem tudsz legalább még 1 szintet rakni, de ha +2 envenom passive-ot adót találsz azt felhúzza +3-ra, szóval kb ha +1 szinteset kapsz az mindig kukában végzi,
    - a Butcher, ami sokszor marhára tápos és igazából totál nem éri meg szenvedni vele, mert semmi kiemelkedőt nem dob, csak feltart percekre,
    - S1 tartalomként pedig kaptunk újféle dungeon-t, azok is 5 percig voltak érdekesek,
    - és még ott vannak a felesleges időhúzások egy új karakter esetén, fedezd fel újra a teleportokat, strongholdokat, szerezd meg újra a +4 paragon pontot régiónként, ami a dögunalom definíciója lehetne a szótárban, totál értelmetlen baromság,

    Aztán technikai oldalról ott vannak az állandó lagok, meg az, hogy haladnál előre és egyszer csak egy helyben kezd futni és ha nem billented ki abból az állapotból, akkor képes tartósan egy helyben futni. 1,5 szint van még 100-ig druidból, meg kábé 2,5 előző sorcival, valószínűleg utána én is parkoló pályára rakom.

    [ Szerkesztve ]

    Megyen!

Új hozzászólás Aktív témák