Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mikromanus

    veterán

    válasz Assdak #66411 üzenetére

    Nem tudom mire gondolsz. Top eredményekben 2-3 szint az eltérés a mara dh és minden más közt, közepes mintán 2-4 szint, toplistára felférő szint közt 4-8 szint. Ezen túl felesleges azon agyalni, hogy "csak" másfélszeres sebzést ad le azonos idő és energiaráfordítás után egy mara dh mint más kaszt, vagy kétszer annyit. Az sem érv a többi DH build ellen és nem indok a "leszarozásra", hogy csak annyit bírnak mint a többi kaszt (annyi viszont lazán, vagy küzdelmesebben, de teljesíthető). Ezen nem változtat sem az hogy vöröslő fejjel csapkodod az asztalt, sem az, hogy személyeskedsz, sem az ha duzzogva el se olvasod amit írok, de azért valamit írogatsz rá.

    [ Szerkesztve ]

    Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

  • mikromanus

    veterán

    válasz Assdak #66413 üzenetére

    Egyre jobb leszel. Clusterben szerintem jobb ha alapbaállítod az arcszerkezetedet és letörlöd a trollfészt. Lefogadom többet nyomultam clusterral mint te a kiegben és talán még 2.1-ben is. Mint máskor is, most is próbálod személyeskedéssel és fikázással megkerülni a tényeket. Egyébként milyen bekopizgatásra gondolsz? Olyanra ahol a leírt nettó hülyeségedre valós adatokkal cáfolok rá, vagy olyanokra ahol lustaságból, vagy kiváncsiságból valaki kérdez valamit amire viszonylag könnyű választ lelni? De én aljas módon megfosztom a keresés örömétől az ilyeneket? Kérlek linkelj valami olyat amiből "élek"!. :C

    [ Szerkesztve ]

    Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog

    válasz Assdak #66550 üzenetére

    egyreszt, de a lenyeg tovabbra is az, hogy azert maraduerrel se konnyu a 35+. kb ugyanaz a helyzet, mint anno 1.03 A3 hidjanal, avagy gyakorlatilag az egyetlen vedelme a karinak a reflexunk, egyebkent meg kb minden 1hiteli.

    szemelyeskedest azert keruljuk, art a topiknak :R

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

  • mikromanus

    veterán

    válasz Assdak #66550 üzenetére

    Egyes meg nem nevezett örök kazuárok (khm) meg úgy vélik, hogy a marauder setes elérhető +4-8 szint előny JÁR a DH-nak és ami ugyanazt tudja mint minden más kaszt, az a build szar. Persze hadonászni lehet minden alap nélkül, de a nagy helyzet az, hogy ha nem dugnak valamit a segge alá, akkor ki nem próbálja, mert ePenis+8 a mostani M6 szintje, ez meg egyrészt nehezebb, másrészt akkor se lesz 40+. Ja, meg agy is kellene hozzá, mert nincs benne a szakácskönyvben. Jaj, szegény Kazuárok. :C

    Amúgy ez tényleg igaz? :DD
    "A kazuárok az év legnagyobb részén egyedül élnek a territóriumukon. Ha két kakas találkozik, heves gesztusokkal próbálják egymást meghátrálásra kényszeríteni. Ha nőstény és hím találkozik, rövid közjáték után a hím szokott kereket oldani, ami a tojók dominanciáját mutatja.
    ...
    Könnyen felingerelhető állat, rátámad az emberre is. Kiérdemelte a világ legveszélyesebb madara címet."

    Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

  • pluhi

    tag

    válasz Assdak #65971 üzenetére

    "xbow, lacuni, wh, offhand, TnT, rrorg, paragon. Ha nincs meg akkor lehet chc-t aldozni esetleg unityről."

    Huhh, késői válasz, de nem értem rá:) Wall of text incoming!

    Szal olyan nincs, "ha" nincs meg, mert nem is lehet meg unity nélkül (amuletet próbáljuk ugye kihagyni a buliból, Oculus nem jön szóba).
    Gearből additiv bónusz 48% lehet (20+7+7+7+7), 10% paragon. A fegyveren lévő 7% multiplikativ ahogy a TnT sárga sora is. Perfekt gear mellett ez 3% hiány a 2H-nál, 3.8% hiány 1H-nál. Unityről le kell dobni vagy a critet, vagy a dexet, tehát sockettel/iassal kell essen. 4% mozgástér marad az egész gearen 2H-nál, ha a unityre rátett /rollolódott IAS 7%. Nekem pl. jóféle trifactor 47%/5%-os TnT-m van, szal eleve pápá az amulet nélküli verziónak.
    Ezzel együtt látni akartam, hogy mire képes a dolog, összedobtam a buildet Hellcattel, Steady Strikerrel és egy IASos Cameoval, ami nem hótszar, meg legalább nem szopat le a jailer. Persze az 5. passziv igy ugrott. Két fegyóval próbálkoztam, egy 2828-as Pus Spitterrel, meg egy 2967-es Izzucobbal (Calamity egy éve nem is esett kb.). Normál CA-Ma/MS-Ars/EA-FA build, coldos steady. Cipőn Multishot és EA is volt rollolva.
    Eleve nézzük meg mit nyerünk az utsó BP-vel:
    2H: +1CA, +5MS, +17FA
    1H: +7MS, +46FA!!
    Az összsebzés aránya eltolódik MS/FA felé rendesen, főleg 1H-nál, ott mindenképp EA bónusz tűnik jónak cipőre, bár edisonian speadsheetje a multit favorizálja. Elég nehéz kimatekozni ezeknél az AOE skilleknél a dolgot.
    Tapasztalatom szerint semmiképp nem érdemes átváltani 1H-ra, ha nincs meg Calamity. Csak az a fegyó hoz be annyi pluszt, hogy érdemes legyen vele operálni. Nem tudtam kipróbálni, de valszeg ez a BIS kombó.
    Két jó sebzésű fegyóm közül egyértelműen a 2H tűnik erősebbnek. 1H-nál pörögnek a lövések veszettül (electrified bossnál vicces), mégis lassabban hal el a banda.
    Mi a mérleg?
    Vesztettem egy passzivot, egy bane of the powerfult (nincs lyukas-IASos unitym). IAS rollok miatt toughness bukó is van. -10% crit az amun. Paragonból buktam a CD reductiont. Nyereség oldalon ott figyel a Cameo effekt, és az utsó BP természetesen.
    Végeredmény?
    Több DPS. 2.16-os breakponton nem tudtam kiütni a 40-es kulcsot szólóban (wave 43 clear), az új gearrel megy. A plusz DPS ezzel a gearrel nem óriási, de már látható. Van hely még javulásnak bőven, hellcat helyett WH (igy 560 paragon környékén kieshetne már az első), 50%-os Tasker, Lacuni meg visszahozná a toughnesst. Kb. nulla esélye van annak, hogy ezek a közeljövőben mind kiesnek, de legalább van miért játszani :).

  • pluhi

    tag

    válasz Assdak #66590 üzenetére

    Olvastam én is a Natalyas buildről, de nem voltam meggyőzve. A "Unity nem oszt nem szoroz" igaz egy szintre, de az nem a 40. Lehetetlen 100%-osan elkerülni az első Thunderstorm ticket, electrified szarjaiból párat, Frozenből se jössz ki sebződés nélkül. Ijászokba futva is mindig van egy-egy találat, amibe pont belevaultozol, szellemekről nem is beszélve. Ezeknél a unity csökkentése azt jelenti, hogy a templar simán toppol, nélküle meg borulsz. Persze lehet addig kilépegetni és újat nyitni, amig ott a conduit az orrodban és zombihordák veszik körbe, csak az nem az én játékom. Inkább végigverem, ha nem is időre, legalább lesz egy 4-8%-os esélyem upgrade-re :D
    Minap mentünk haverokkal 40-est, volt egy csapdarakó/dárdát köpködő champion pack, Frozen, Thunderstorm, Vortex, Fire Chain. Visitva röhögtünk, ahogy mindenki bepirosodott rajtuk, kár lett volna kihagyni :DDD

    [ Szerkesztve ]

  • mikromanus

    veterán

    válasz Assdak #66617 üzenetére

    Mé'? Te éltél Mara setbónusz előtt is? Egy szóval nem említetted a "Múltad". Csak vadakat mondtál néha ami alapján sok jót nem lehetett leszűrni erről. ;)
    A Dh játékidőm nagyja clusterrel ment. Csak mert azt szerettem. Már csapdázós Dh időszakban is. Szinte sajnáltam hog ykiegben "easy build" lett. A sok birka még rászabadul. Szerencsére idővel rákaptak a mara setre. :DD
    Pár napnyi knives és még jó régen 1-2 nap csapdázósdi volt még vele. Meg multishot nap.

    [ Szerkesztve ]

    Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

  • mikromanus

    veterán

    válasz Assdak #66627 üzenetére

    Igazán szép összefoglaló és majdnem el is hittem benne mindent, csak kár hogy az eddigi tucatnyi témába vágó hozzászólásod nem fedte ezt a stabil DH-s sokrétű ismeretes alapot. A másik gyanus dolog, hogy az összefoglalód friss "adatai" kb az eddig bemásolt információkból lehetnek legyűjtve. Értem, hogy sok mindent kipróbáltál eddig, de talán akkor tudod, hogy a játék patchenként VÁLTOZIK.

    Szép leírás a múltról, a nehézslgekről és a változásokról... Csak ugye az utóbbi patchek utáni naprakészséged vonom kétségbe. Az sem igaz, hogy aki régóta játszik egy kaszttal, az bármit is tud a saját buildjén felül. Volt rá példa a régi időkben, hogy valaki a második para 100 karakterhez közelített adott kaszttal, amikor alapvető dolgokra csodálkozott rá. Előtte határozottan állította, hogy amit írunk az lehetetlen. Eleinte a trap build volt ami valamennyire életképes lehetett. Kivéve az első napokat, ahol ugye volt még olyan, hogy megálltál magasabb szinten adott mapon és úgy tudtad szarrá lőni az ellent, hogy az el se ért. Később valamennyire bejött a képbe a cluster, de a trapnak közelébe se ért. A "rétegbuiuldek", minta strafe kb nem is léteztek, vagy komolytalanok voltak kivéve 1-1 szűk feladatra. Komolylabb változás a kieggel jött: Sajnos a trap kinyírása is benne volt a patchben és azóta is hagyják holtan. A kieg telejs átalakítást hozott és egy rakat többé-kevésbé használható buildet. Némelyik alacsony szintre, némelyik magasabbra, de T6-ra nehézkesen. Ez épp veszettül nem számított, mert a jutalmazás kieg előtt és után is szánalmasan gyenge volt. kiegben elkezdték orvosolni a problémát,d e ez kb 2.1-gyel lett meg. Addig veszettül nem számított, hogy a nevetséges T6-on nyomulsz, vagy gyorsabban lejjebb. És elérkeztünk a patchez. Itt a 2.1 Szép és jó és örülünk Vincent. El is hinném hogy ennyi sok mindennel naprakész vagy ha nem etettél volna előtte enyni szarsággal ahelyett hogy ha ennyire tudsz leírod egyszerűen és túlzástól mentesen. ehelyett: T6-on életképtelen minden, kivéve a strafet ami csak kicsit az. Hát nem igaz. Az elérhető plafon se saját tapasztalatod, mert annak az elérésére rá kell azért gyúrni, amit te nem hiszem hogy megtettél. nem jutottál GR 28-30 közelébe késsel, clusterral se mással. csak mara settel. Nem baj ez, csak nem tudom minek túlzol vagy állítod be úgy a dolgokat ami nem igaz. A korábban linkelt topicban kb leírták meddig jutottak maar nélkül. Nosza vonjuk be az infót sajátként.
    Elhiszem, hogy marában naprakész vagy, tudom, hogy a más kasztos top10 nem nagyon elérhető valamirevaló setbónusz nélkül, de amit eddig írtatok az ferdítés/túlzás/rosszindulat.

    "A másik téveszméd, hogy DH val felaggatsz magadra egy Mara setet, aztán vígan futod a magas GR-eket.""
    Ja. czpitti friss karakterrel 1-2 nap után 27-30-31-32-33 GR szint maraként. Soloban és csapatban. "persze ez nem "magas". Csak más kasztnak az, ugye? Ezután picit kétkedve fogadom az állításod a szükséges nehézségekről.
    A season meg első 1-2 hétben verseny. Most simán ott vannak jobb itemeim. Nehéz ingázni. Jöhetne a zárás.

    "Nem értem, hogy jössz ahhoz, hogy arrogáns módon kritizálj más embereket azért, ahogyan, játszanak, csak mert neked más tetszik. "
    Nem a játékmód a kritika alapja, hanem a hozzáállás. A lekicsinylő fikázó hozzáállás a máés ötletekhez. Kapsz kb ingyen egy házat hajléktalanként, azt elkezded másnap fikázni a sok mocskos csövest az utcán. Ez kb ilyen. Kapott a Dh egy böszme nagy buffot minden máshoz képest, erre azt tekinted "alapnak", aki nem áll be a sorba az noob és a buildje életképtelen. Ez az amit kritizálok. Emellett ahelyett, hogy bármi érvet írnál simán csak személyeskedsz. Most kitettél magadért és köszönöm az igyekezeted! Kár hog yígy már picit hiteltelen. Atémát szerintem zárjuk le. Sose fogunk egyetérteni. Ha van észrevétel ezzel kapsolatban, akkro örömmel látom privát üzenetben. Persze bármikor megcáfolhatod a gonosz kis megjegyzésemet ha felcuccolod a késes builded gr 28-30-ra még jó karakterre és kilépsz hogy frissüljön az armory. Ha hihető, akkor bocsánatot fogok kérni tőled itta fórumon is akár... De tényleg. De addig is privát csatornán ha lenne még maraság!

    [ Szerkesztve ]

    Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

  • mikromanus

    veterán

    válasz Assdak #66641 üzenetére

    Fogalmam sincs mennyi igaz és mennyi a "kiegészítés". Nem hazudsz, csak kicsit megtoldod hogy kerek legyen.
    Kiindulás
    Igen, innen indultál és tényként kezelted.

    "mindenki boxolta a strafe DH kat"
    A strafe meg low nehézség farm build volt. Azért csaltak/multiboxoltak vele, mert könnyű volt mint a faék és alacsony nehézségen gyors is. MP bekapcsolás után a kutya se használta szinte. Sima bot build volt. vagy Mp5-10-en is elvolt a négyes pakk? A box/bot meg csak egy szűk (többnyire a szabályokat lazán kezelő) rétegnél volt csak alap. De szerinted mindenki boxolt...
    A felhasználó emberi játékosok 99%-a nem botolt, vagy boxolt. Amikor felvetettem, hogy T6 annyira azért nem nehéz most, akkor hiretelen átalakult a fejedben GR35+ szintre. Azért említettél lehetetlnere meg bohóckodásra buildeket, mert annyit nem bír mint az M6. Persze.

    "Veled ellentétben én nem fikáztam vagy nooboztam senkit"
    Valóban
    Meg ez is: Assdak (#66401)... ööö. Van valami technikai nehézség? :C
    Akkor ezek talán???
    66403
    66404
    66405
    66409
    66410

    Igazi brazil történetvezetés lehetett... :DD

    edit:
    "még ma is használom a strafet és a clustert. "
    A knife véletlen maradt ki, vagy mert megigértem ha életképes GR28 buildet mutatsz belőle saját karakteren (2 perc átcuccolás), akkor bocsánatot kérek tőled? Persze sajnos mind elment amikor enchantolnod kellett. :C

    [ Szerkesztve ]

    Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

  • Bahama

    aktív tag

    válasz Assdak #66643 üzenetére

    Csak annyit szólnék a "vitához", hogy még a blizardos fejlesztő is elmondta (ROS előtti interjú) aki dhval tolja, hogy a mara bónuszon kívűl NINCS más igazán erős lehetőséged.
    És szerintem igen is van abban kihívás ha mindenki ugyanazokkal az itemekkel skillel megy. Mert akkor tényleg csak a skill számít. Azaz számítana. De amíg ennyire random a GR sűrűség map layout addig marad a random...
    Inkább mikronak szólt csak te voltál az utolsó...

    Kerüld a pusztán a vita kedvéért, erõteljes érzelmi töltettel ellátott, sokszor az észérveket nélkülözõ, témához inkább csak lazán kapcsolódó hozzászólásokat, melyek inkább exhibicionistán öncélúak, mint konstruktívak a közösség felé!

  • mikromanus

    veterán

    válasz Assdak #66643 üzenetére

    Nem, te leírtad, hogy a strafe tud menni a cluster meg bohóckodás már T6-on. épp fordítva. Vagy cuppants egy linket a T6 haladós strafedről! No jó: elég egy youtube videó is mástól. Tudom néha te is használod, de nem akarlak olyasmival terhelni ami esetleg fél óra külön gépidő miközben játszol.
    "Tényleg ennyire bajod van a szövegértéssel?"
    Nem. Mondtal egy "A"-t, aztán elmagyaráztad, hogy "B"-t mondtál. Matematikailag A nem egyenlő B-vel jelen helyzetben. :C

    "Cluster, Fok, Strafe T6 ra még elég lehet"
    Nocsak. Bővül a kör. Eddig ez fel se merült. Vagyis ahonnan indultunk ott meg se említetted. Ha picit beszélünk még, akkor beugrik egy multishot T6 farmbuild is, meg egy rapidfire is? Azért a végén nehogy már vault killes build is beférjen! Annyira azért ne add le az elveket! :DD

    "És akkor ez Cluster, nem egy FoK, ami még a Clusterhez képest is bőven alulmarad."
    "Kinfe nem véletlen maradt ki, mivel sehol nem irtam, hogy mentem knife buildel GR-t"

    Nem játszottál vele 2.1-ben, de alulmarad. Alakul...

    "Nem értem, hogy jössz ahhoz, hogy arrogáns módon kritizálj más embereket azért, ahogyan, játszanak, csak mert neked más tetszik. "
    "Komolyan nem tudom, hogy szellemileg vagy visszamaradott, vagy direkt játszod a hülyét."
    "Ember, én rólad nyilvánítottam véleményt,"

    +66401, 66403
    (egyébként kimaradt egy "vagy" a vessző elől)

    "Rajtad kívül, ezt mindenki látja, csak te nem."
    általánosítás. Próbálja belekényszeríteni a kolléga a bizonytalan térfélválasztókat a saját igazába. Nem, a mindenki az nem te és +1 ember.

    "nosza, bizonyítsd be hogy nem."
    Ezt már jópárszor eljátszottátok velem. Aztán mikor volt bizonyíték/videó, akkor vagy kuss volt hirtelen, vagy jöttek a kifogások és az alapelvárások öncélú bővítései. Egy rohad köszönöm nem pottyant ki a szájából a magadhoz hasonlótol. Se egy elnézést, se egy nyugtázás. Hirtelen nagyon fontos volt az aktuális témákat boncolgatni, vagy másért fikázni. Olyan kényelmes. Felejtsd el! Nyomj saját bizonyítékot a strafe buildre ami jobb minta cluster, aztán beszélhetünk a dologról! A t1 nem bizonyíték és a t6 lvl 50-es kavicsokkal sem. Önmagában nem teljesíthető alapfeltétel, azaz kiesik. 25 mehet. Persze biztosabb a gem nélküli megoldás. Elég erős buffot kapotta strafe. Sima ügy.

    "T6 fölött simán, meele-be menni az imba FoK dmg el. Mikromanus megmondta"
    T6 volt az alapfeltevés és épp te hoztad fel. Az meg megy "meleeben" is akár. Oda a DH is lehet tank... jó sok cdr-rel... Ne adj a számba olyasmit amit magad halukázol! :C

    [ Szerkesztve ]

    Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

  • mikromanus

    veterán

    válasz Assdak #66650 üzenetére

    - nem a te videód
    - perma smoke screen
    - azonosítatlan szintű gemek
    - azonosítatlan felvételi sebesség
    - keyboard macro

    Ez így elégtelen. Lvl iszonyatsok kövekkel kb mezei gránátos skillel is menne t6.

    "Nem kell nagy zseninek lenni ahhoz, hogy lásd, hogy a FoK dmg nem skálázodik felfelé, még annyira sem mint a Cluster, így még annyira sem életképes."
    620% dam. +30-50% skill dam övön. Már ha szereztél 2.1 előtt. T6 kb végigszaladós egyhitelős lehet. De legyen igazad. Nyomass saját videót. Megnézem azt a perma SS-t nálad. ;]
    Mellesleg visszanerfeltem picit a T4 clusteres karimat. Gr 21 elsőre lazán. Kb ugy hogy előtte hozzá se nyúltam másfél hónapja. Vagy egy hónapja megy a season? :DD

    [ Szerkesztve ]

    Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog

    válasz Assdak #66666 üzenetére

    ok akkor sztorno, mini conduitom nincs, a fire geart meg nem pakolom at a strafe karira.

    de pl a prides fall nagyon gyanus...

    kiprobaltam a physical buildet (drifting shadow alapu), 2.9m sheet dpshez kepest hat hogy is mondjam, egy percig elmuttyogtem t6on egy fallen hound csapattal. teny, hogy a drifting shadow ut a legkevesebbet, de eleg magas szintu conduiton kivul nem latom hogy mukodne. es a resource generator megoldasa szivas, bar az mar normalon is 2.1 ota. lehet ossze lehetne rakni T6ra, de nem lenne gyors uber gearben sem.

    [ Szerkesztve ]

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

  • mikromanus

    veterán

    válasz Assdak #66665 üzenetére

    Nem, Nem azod van mint Nyan-nak. Damban gyengébb vagy rcr-ben gyengébb vagy, kitartásban... no igen. Abban is. És kb itt van az egészben a lényeg.

    T6 normál rift 10 perc clusterral. Mondjuk az még könynebb, csak nem raktam be a harrington övet. Azzal veszett gyors az elit kill is. 1-2 gemmel még lazább.

    A normál fehér mobok 39-60 milla HP*sak. Annyi crit meg szokott lenni. Az area dam miatt ha több fehér van elég közel, akkro a nagyobbak is halnak.

    "Tehát akkor ott tartasz amit mondtam. T6 megy"
    Nem. te azt írtad az SEM megy. Apró részletek.

    "T6-ig elvagy így, de fölötte nem potyog a globe mert nincs elég dmg."
    Ott meg lesz gem cdr-rel + sebző vagy "normál" buffal. Gyakoribb "árnyék", jobb hatred regen, jobb cdr. Ramalandí is egy free slot. Ott is lehet hatred regen. Vagy as, vagy 700+vita. EMellett ugyan picit dam bukó, de "legacy" tegezzel elverni se lehet a hatredet (-5% damért). Ez a mostani kb 2.0.5-ös verziós DH.

    edit: közben meg egy közel maxos mara gatya (498-500-as statos). Meg egy 60seces 6 chc-magas dex vitás trang. Mi van itt hogy ennyire potyog a lom? :C

    [ Szerkesztve ]

    Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

  • mikromanus

    veterán

    válasz Assdak #66670 üzenetére

    12,5-11,65 cdr-rcr nálad. 31,87-33,38% Nyan-nál. Egyéb kérdés? Remélem nem volt túl durva veled a tényközlésem. Viseli még az önérzeted? :C

    "Idézd hol írtam, hogy clusterrel T6 nem teljesíthető."
    Azt írtad elsőre a clusterral lehet bohóckodni, scak nyögvenyelős T6. Azt írtad a teljesítményemről, hogy nem T6 képes.

    (#66662) Assdak
    "Tehát még T6 sem megy, és akkor Cluster buildről beszélünk"
    (#66665) Assdak
    "Tehát akkor ott tartasz amit mondtam. T6 megy."
    (#66283) Assdak
    "Hát ha T6 képes buildet akarsz... Cluster-Fire- el is lehet bohóckodni, de jóval lassabban mint a fenti kettővel."
    Lol :DD

    [ Szerkesztve ]

    Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

  • mikromanus

    veterán

    válasz Assdak #66675 üzenetére

    Lol. Nem árulom el. Csak egy acc van. Pontosságban rejlik a győzelem. Dolgozz meg egy picit az infóért! Nem vagy prémiumtag. Nem jár alanyi jogon. Csak a marauder full set bónusz jár így. :C

    Hm. Amúgy ezt nem törölték már egyszer? :DD
    Nincs kiforgatás. Behivatkoztam a hozzászólásaid. A cluster meg strafe viszonylatban is bohóckodás szerinted.

    "A nap végére eljutottunk oda, hogy T6 megy Clusterrel. Ez lenne az a szint amit te a többi kaszt top teljesítményének neveztél gondolom."
    Egy kört mentem amivel korábban T4-en nyomultam. Most T6 szinten. 0 darab 2.1-es upgrade eddig. Tuti le is írtam már. Erre jösz a hülyeségeiddel. Nem, ez kb az ami már ment RoS kiadása óta. Nem a 2.1 plafon. Komolytalan alak vagy. Ezek miatt a sületlenségeid miatt kétlem, hogy te bármihez is komolyabban hozzáfogtál volna az M6 buildeden kívül diabloban. Pedig azért sokat játszottál. van vagy fele annyi elit killed mint nekem. Paragonban meg majdnem seasonban is beértelek. :C

    (#66676) ZeroSoul: EU greater rift toplista kasztonként. 100-as átlag. 100. helyhez szükséges szint, 1000. hely, meg ilyesmi. EZeken volt. vagy megnézed a leaderboardot. Minnél nagyobb a lista annál inkább leszakadnak a "Nem dh" kasztok.
    (#66360) mikromanus
    (#66362) mikromanus
    (#66365) mikromanus

    [ Szerkesztve ]

    Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

  • mikromanus

    veterán

    válasz Assdak #66679 üzenetére

    Istenem, te aztán vicces egy troll vagy. Komolyan most MÁS buildjét 2.1-es (minimum lvl 25-ös) gemekkel és ramalandis sockettel hasonlítod kb egy 2.0.5-ben kihozható clustereshez? Semmivel se gyorsabb a NEM SAJÁT pédád, elárulom. A kis mini condud ugyanúgy befércelhető más builbe is mint az összes többi gem. A saját armoryd sose téma, Vajon miért? Ne, ne válaszolj. Mostanában csak összefüggéstelenül kapkodsz. Aludd ki magad és hagyjál békén az alaptalan ostobaságaiddal. A mara DH érdektelen számomra, a többihez meg nem vagy szemmel láthatóan naprakész állapotban. Első körös eredményre ilyen és "ez a plafon?" jellegű kérdések. Azért ez már túlzás.

    "MH6 buildről leolvastad a cdr-rcr párost, és viszonyítottad strafe buildhez, szép munka =D"
    Kösz. Az a rengeteg karaktered zavarba hozott. Biztos a monkon vannak a jó itemjeid. ;]

    [ Szerkesztve ]

    Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

  • mikromanus

    veterán

    válasz Assdak #66681 üzenetére

    Akkor megy a knife mellé. ha már ekkora előny ez a strafe buildnél. :DD Cluster mellé elég nekem a crites kavics helyette. 1200%-ról indul a dam . Jó lesz az.

    edit: egyszem nyomi DH mellett aztán nehéz elvéteni mid van.

    "A FoK T6 on 1hitel mindent "
    Nem mindent. A mezei kis fehér mobokat. Megint kiegészítgetsz. Mi a fenének?
    Tömegnél meg ott az AoE sebzés. Talán nem ismered, de elég hatékony tud lenni.

    "Mert egy szem karakternek nem lehet az inventoryjában másik x buildhez item igaz?"
    Ott van a 8 milla unbuff DPS felszerelésed mellett, ugye? Van ott még 1 milliárdos tohhnes is? :C

    [ Szerkesztve ]

    Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

  • mikromanus

    veterán

    válasz Assdak #66683 üzenetére

    "végigszaladós egyhitelős lehet.""
    Nem tök mindegy? Menet közben folyamatosan villódzik. ha nem egyhiot, akkor bekap 2-3 ütést. Elit meg sose volt 1 hitre cél magas nehézségen. Azért megvan a stílusod.
    - kérdés1
    - Válasz 1
    -kérdés 2 az első válaszhoz
    -válasz 2 (kieglszítés és pontosítás)
    -"naugye" + hivatkozás az első válaszra.

    Ha nem tudod követni saját magad se, akkor add fel a bolondozást!

    edit: persze nehéz követni, ha kivagdossák a minősíthetetlen hozzászólásaid, vagy visszadobják magyarításra...

    [ Szerkesztve ]

    Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

  • mikromanus

    veterán

    válasz Assdak #66685 üzenetére

    Még mindig nem látom a karaktereden azt az életképes 2.0.6
    vagy korábbi knife felszerelést amit annyira emlegettél. Meg a strafet se. Biztos hogy te őszinte vagy saját magadhoz? láttad a skillek listáján kívül bárhol is élőben? Tudod: nem bot és nem egy streamer irányítja, hanem magad. T6-on persze... Elsődlegesen a knife érdekelne, mert olyan határozottan besoroltad, hogy gondolom azzal jobban képben vagy mint a clusterral... ;]

    Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

  • mikromanus

    veterán

    válasz Assdak #66688 üzenetére

    'Sajnos olyan FoK gearem sosem lesz ami T6-on 1hitel mindent, ahogy a tied."
    Ja, de azért gr 28-30-on elmegy azt' földbeáll a clustered, a knife meg kicsit rosszabb annál is. Persze-persze... MElléduma. A "mindent" meg már megválaszoltam első alkalommal is, csak ugye azt nem olvastad, mert csodálatos módon harmadszor is eltűnt az üzeneted mire megírtam a választ, így nem kötődött replyként hozzá. Csak megszólítpttalak. Ez ilyen. A Talán" meg "lehet" az nálad 100%. És nekem vannak gondjaim az értelmezéssel. Dobd fel amid van karakterre, aztán logout! Úgyis dolgozol napközben, így megmarad az armoryd amíg megnézhetem. Nagyon nem villantottad meg semelyik "Mást" amit valaha is használtál eddig. Még bemutató szinten sem armoryra. :DD

    "Azt ugye tudod hogy a botot is te magad irányítod?"
    Ja. Elindítod és elmész filmet nézni, vagy sörözni. Veszettül te irányítod arra a duplaklikkre. Boxnál meg egyet irányítasz a többi követi, nem? Kivéve ha az az egy is egy bot.

    [ Szerkesztve ]

    Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

  • mikromanus

    veterán

    válasz Assdak #66688 üzenetére

    66627
    "... Próbálta a Clustert, a Fok-t, a Strafe-et és minden egyebet.
    ...alószínűleg nulla gyakorlati tapasztalattal rendelkezel T6 Cluster vagy bármi más, farmban.
    ...
    Jöhetsz itt azzal, hogy a Cluster meg a FoK simán életképes azon a szinten ahol a többi class top eredményei vannak, csak gyakorlatban ez nem igaz.
    Cluster esetében a gyakorlatban ez úgy néz ki, hogy felöltözteted a karit, közel BiS itemek.... És akkor ez Cluster, nem egy FoK, ami még a Clusterhez képest is bőven alulmarad."

    Ehhez képest nem használtad 2.1-ben a FoK-ot de tuzdod hol áll erőben, előtte egyáltalán láttad skillsoron kívül máshol? De gondolom ettől még igazad van. A clustert se próbáltad gr 30-31-en érdemben? Ha igen, akkor cuccold át rá a karaktered és nyomasd az armorydat. Az is olyan lesz mint a FoK. Bele se szagoltál hosszú ideje, akkro is valami fércmunkával félszívvel csak. Ha mégse így lenne, akkor pöttyntsd azt a gr30-as clustert, kinives, vagy strafe karaktert a képernyőre! Mellébeszélés és süketelés nélkül. Eddig egy szalmaszálat se tettél keresztbe, de osztottad az észt olyanról aminek nálad nyoma nincs. Biztos nem nagyzolsz, de azért növelné a hihatőségedet ha lenne minimális nyoma annak, hogy nem csak szájkaratézol, de megvan az a tapasztalatod és felszerelésed amit (tévesen) kijelentettél hogy nekem nincs meg. Aztán amikor volt nyoma hogy igen, akkor megmondtad, de azt is hogy nem lesz T6. Aztán amikor azt mondtam, akkor megmondtad, hogy a T6 megy neki. kac-kac... Kis Humorherold...

    [ Szerkesztve ]

    Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

  • mikromanus

    veterán

    válasz Assdak #66700 üzenetére

    Jó lesz a 2.0.6-2.0.5 is. Ahogy írtam is.... többször. Mindegy. Térjünk aát privát csatornákra, mert meglincselnek lassanitt a többiek. :DD

    A knife kapott 60-70% dam buffot 2.1-ben, a cluster nem. Ez jelentős változás azért. A gond inkább a rövidebb hatótáv . Condunak ez nem hátrány. Hexingre a cluster nem annyira jó, de a knife tökéletes. Csak sajna a wave of force skillhez hasonló animáció kijátszó exploit miatt letiltották bal egérgombról. A wizardos skillt javították (?), a DH-sat inkább elsunnyogták.

    A "T6 nem megy" részt idéztem már.. Két ellentétes állításra is "ahogy mondtam" volt az álláspontod. ;)

    Kb már ismételjük önmagunkat. Egyeztetés akkro privátban. Birkózzon csak a két mérnök a sárban! :C

    Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

  • mikromanus

    veterán

    válasz Assdak #66848 üzenetére

    Jaja. Jó cuccaid vannak. Vannak lehetőségeid egy esetleges katasztrófa (M6 nerf) esetére bőven.
    Nem tudom mennyit nézted 2.1-ben de a lehetőség adott bármikor. ;)

    Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

  • mikromanus

    veterán

    válasz Assdak #66878 üzenetére

    Azért a 40-50% elég sok, nem? Ha csak egy nagy BP lenne, vagy épp nélküle is benne van és vele se lép feljebb, akkor teljesen igaz.

    Nagyon genya ám a játék. Olyan jó Sentry DH-s cuccok estek aban az egy - két napban amíg clusteresztem... Erős a kisértés. De aztán belép havernak köszönhetően két vadidegen M6 Dh a monkom mellé a partyba és megértem, hogy nekem erre nincs szükségem. :C De a maxon tasker nagyon bosszantó ilyenkor. Találsz egy pöpec itemet és használnád, mer' olyan tuti, erre az épp nem jön be amire ott van a szeren. :Y

    Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

  • mikromanus

    veterán

    válasz Assdak #66891 üzenetére

    ja. CHC-t akartam írni, csak leüllepedett a kávé egy picit a szervezetemben. :C
    kétkezes nyílpuskán számolgatom. A 2,16 kb faék és 0 áldozattal megvan, a 2,84 viszont önsanyargatós erre. Bár ha oculust bevállalsz egy ringként, akkor lazább. Azért a 16% AS egy sloton elég sok. Kér hogy jó eséllyel nem fér be a ring. Egykezesen meg a 2,84 a laza, a 4,1 körüli meg kb ugyanolyan megdolgozós...

    Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

  • schwartz

    addikt

    válasz Assdak #67280 üzenetére

    Ha az atlagolt weapon dmg-et vesszuk akkor 3 spenderrel (CA/MS/EA ) durvan 50%-os a hatrany CA/MS-al (Calamityvel ez akkor 40-re jonne ki) es van nemi elony az EA-nal. (100 egykezes EA es 37 ketkezes EA loves. ami kb, 26, az egykezessel leadott EA-nak megfelelo + dmg. 100-37x2) Ha ez kompenzalja a CA/MS-nal kiesett sebzest akkor nem szoltam de nalam gyakorlatban nem ez jott ki. Csak a fegyvert valtva. rendre 1-el kisebb trialt tudtam loni es GR-ben sem sikerult hozni azt amit ketkezessel. (mindket fegyver kozel maxos)
    Brackpointnak a 13/24/37 14/36/100-at vettem de crossbow-val meglehet a 14/29/54 is. Abben az esetben mar semmi elonye nem lesz az egykezes setupnak. (az EA sebzes durvan egyenlo, CA/MS marad -50% ami a Calamityvel sem hozhato be) Vagy rosszul latom?

    If he dies, he dies.

  • schwartz

    addikt

    válasz Assdak #68061 üzenetére

    Nekem is maceras de egyszeruen imadok igy jatszani. Egyelore nekem sem sikerult feljebb jutni mint a coldos build-el viszont ami nagyon tetszik, hogy GR szinttol fuggetlenul kb azonos a nehezseg.(a mobsuruseg lesz a donto, hogy idore lehozd) Most azt csinalom, hogy Ballistics gear-el kilovok jopar 40+ kulcsot es beprobalom a megmaradt par 45-ost is s meglatjuk mi lesz. De barhogy alakul, elvezet igy tolni a DH-val foleg ugy, hogy vegre belemaszhatok az elitek szajaba... :D

    Ha be lehet huzni Krider-el a 44-et akkor nekem is menni fog elobb utobb egy 42. :) (a gearem kb. megvan hozza)

    [ Szerkesztve ]

    If he dies, he dies.

  • Cadal

    őstag

    válasz Assdak #77420 üzenetére

    Fury problémára esetleg próbáld meg a Battle Rage - Swords to Ploughshares rúnát, ha már Reaper brácsered van. Ennyi chc mellett rendesen kell, hogy potyogjon a HG és abból hamar fullon lesz a Fury-d. Haldoklásra meg szerintem tedd be passzívba a Superstition (Pl WM helyett miveél ez is tölt vissza fury-t megfelelő esetekben.) Gondolom nem az ütésektől halsz meg mind inkább az elementális sebződéstől. Ha van Fury tudsz pörögni, ha pörögsz -40% dam red. Profit! :-)

    [ Szerkesztve ]

  • Cadal

    őstag

    válasz Assdak #77427 üzenetére

    Igen, néztem. Rákerestem a topikban a b.tagedre. Továbbra is azt mondom, hogy IK fegyóval állíts be HG-s rúnát BR-hez ez fury-n kívül életben is tarthat(!) és tegyél be Superstition-t. Próbáld ki. Mit veszíthetsz vele? Ahogy nézem nem HC! Nálam a HC Kari is szépen elvan így: [link] Mondjuk annyi, hogy szerintem GR50 körül vége ennek a barbinak Anci cuccok nélkül. Esetleg még Rendél kipróbálhatnád a Blood lost runát. Tömegben elnyomod feltolja a HP-d.

    [ Szerkesztve ]

  • granini

    őstag

    válasz Assdak #77429 üzenetére

    A BK kard paros sokkal tobb AS, emiatt sokkal tobb forgoszelet general, ergo gyorsabban olsz. Tovabba a BK szett bonusza miatt mindig van fury-d, igy kvazi be sem kell tenni a barbar osoket ancient fury runaval (sem) helyette mehet mas aktiv dps skill vagy futas skill.

    Cserebe az IK szett eseteben fixen van 3 peted akik sebeznek, tankolnak es termelik a fury-t. Tovabba az IK bonusztol lesz az hogy lemegy a Berserk CD-je es (majdnem) vegig abban tudsz maradni ami jelentos +dps.. Emiatt tehat magas GR-en sztem jobb az 5WW +3 IK + rorg, speed riftre viszont a masik a tuti.

    A barbar baja hogy elitre nincs jo dps-e, ezt mar irtuk korabban is hogy trash mobra ultimate, ugyhogy GR-ben hagyd ott szepen az elitet ha tudod.. razd le, forogj ki elole, es vagy hagyd ott vagy csald el addig amig nem jon egy olyan pilon (power vagy shield) ahol kenyelmesen agyon tudod verni..

    En GR49-ig jutottam, es abban a konkret riftben az elso szinten 3 a masodikon 4 elitet hagytam ott es csak trashre mentem, igy is feltavon lejott a Kráséder King :DDD es idoben le tudtam utni halal nelkul.. - apropo.. szep-szep a HF amulet meg hogy 5 jo passzivval tolod, de semelyik passziv skill nem ad annyi pluszt mint egy jo immunitas amulet. Tapasztalatunk szerint a Mara Kadolejoiszkiop (jolirtam..? :P ) a tuti mert a poison dmg elegge meg tudja am keseriteni az ember eletet sokfele formaban.. meg a GR bossok jo resze amugy poison dmg..

    <CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

Új hozzászólás Aktív témák