Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Assdak

    őstag

    válasz mikromanus #66642 üzenetére

    Tehát végül is leírtam, hogy sentry cluster és strafe tud menni T6 on, viszont a Sentryhez képest a többi lassú. Akkor ezzel most mit is cáfolsz? Hogy azt írtam sentryn kívül minden más alkalmatlan T6 ra?
    MP7 ig el lehetett menni strafe boxal. Aki látta benne az üzletet, és a szórakozást, az boxolt. Aki nem, az nem.
    "T6 annyira azért nem nehéz most, akkor hiretelen átalakult a fejedben GR35+ szintre."
    Tényleg ennyire bajod van a szövegértéssel? Igen, ezt most is tartom, hogy Sentryn kívül, mással nem csinálsz GR35-öt. Cluster, Fok, Strafe T6 ra még elég lehet,de ahogy te állítottál, hogy M6 nélkül a DH egyenlő esélyekkel indul a többi kaszttal, az netto baromság. Rajtad kívül, ezt mindenki látja, csak te nem. De gyerünk, nosza, bizonyítsd be hogy nem.

    Ember, én rólad nyilvánítottam véleményt, azért ami és amilyen vagy. Nem a játékmódod és a builded miatt, hanem mert egyszerűen annak tartalak, aminek neveztelek. Ez van.

    Kinfe nem véletlen maradt ki, mivel sehol nem irtam, hogy mentem knife buildel GR-t. Ha végeztél az ablakzsiráf tanulmányozásával, kérlek olvasd még egyszer át amit írtam. Talán akkor menni fog a szövegértés.

Új hozzászólás Aktív témák