Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SQX_Barto

    addikt

    válasz noblem1983 #89256 üzenetére

    A Furious Charge-os barbárnak nem Physical sebzés kellene a bracerre? (Bar lehet vannak különböző változatok a buildre, nem tudom)

    Ha nem rontottam el valahol a listáim, akkor season záraskor 100%-os lesz a kockában tárolt legendary-k száma:) (Pontosan a következő patchig bezárólag...)

    Season alatt jó par embertől kértem legendary-kat, vagy mas segítséget, amit ezúton is szeretnék megköszönni! :R

    #rumkola: Nekem ugyanez van, soha egyetlen karimmal sem tudtam 62-63GR fölé menni. Én már beletörődtem, leszarom. :)
    Tuti mindenki csítel rajtam kívül.:)

    Nem csalunk, lehet páran HUDot használnak, ami sok előnyt jelent, de anélkül is le lehet hozni a GR-eket.
    Nekem meglett DH-val a solo 70 es a WDvel is meglesz/lenne valószínűleg.
    Azt a részét meg kell érteni/elfogadni, hogy GR és GR között óriási különbség lehet, milyen mobok, milyen map, hol vannak a pylok stb...
    Például valamelyik nap a DH-mmal speed GR-eztem solo 50eket es két ugyanolyan időeredmény nem volt.
    2:34 volt a legjobb a legrosszabb meg jócskán 4 perc felett.

    rumkola szerk.: Ha két halálnál feladod, akkor nem igazan fogod elérni a solo 70-et, bar nekem a DHval sikerült halal nélkül a solo 70, de sokat kellett ugrálgatnom az eliteknél, hogy ne legyen fakereszt...
    Solo GR hatarainak feszegetése pont arról szol, hogy lehozd 15 perc alatt barmi áron, ha 20szor halsz meg, akkor úgy, de meglegyen 14:59:59 alatt. Ha mar az első haláloknál feladod, sose lesz meg sajnos, kivéve, ha durván túlfejleszted a karidat es mondjuk mar a 75-ot is vinne es igy a 70 meg lesz halal nélkül.

    [ Szerkesztve ]

    If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

Új hozzászólás Aktív témák