Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tibee77

    őstag

    válasz czpitti #76865 üzenetére

    Na jo de pont ezert g3cik az assassinok, mert ha messze vannak akkor közel is jönnek egyböl. :D :D Plusz nem tudom miert de nekem a patch ota sokszor kihagy a jatek.Volt olyan, hogy jöttek az ominozus ugrälos mobok nyomtam räjuk egy blizzardot, mire a blizzard bejött addig az azok mär engem csepeltek.Teleport, majd meg egy blizzard rajuk es akkor talän 5-böl 2-3 ott maradt megfagyva de a maradek 2 mär megint rajtam logott.Ezert voltam elegge frusztrält mikor ereztem, hogy basszus ilyen sebzessel letjogosultsägom lenne akär az 50es gr-hez is de egyszerüen soha nem jött össze, mert folyamat a gyors act5-ös mobokat kaptam.Es ahogy eszrevettem mär nem ugy van mint regen, hogy ha elkezded a gr-t mondjuk csontikkal, vagy a lassu zombikkal akkor vegig az van a mapon, hanem mär mindenhol megjelennek ezek a rohadek gyors mobok.Konkretan nem volt olyan gr a wizzel, hogy ne futottam volna belejük...Igy most ätälltam crusa-ra, ami legaläbb birja az üteseket (na jo persze nem a vegtelensegig de toväbb mint a wiz)

    poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

Új hozzászólás Aktív témák