Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kicsimix

    őstag

    Most olvastam a barbos hszeket. Szerintem működhet a tank barbár csak nem azon az elven, hogy magas vit,armor,res és beleállok a dzsuvába.. Persze ezek is mind kellenek csak (vagy de) a dpsről le kell mondani.Egyszerűen ha support akar lenni rá kell menni az összes olyan skillre, passzívra ami ezt segíti. Ehhez kell egy csomó cdr, jól kiválasztott skillek, cold..
    Most én is így fogom kipróbálni egy másik buildben.. Mindent a csapattársakért..

    Millió feletti life-om lesz 20-30m thougness, cold, stun minden szar ami zavarba hozza az ellent..
    Már a cold eq simán is nagy segítség volt, hogy nem kellett mindenkinek össze vissza rohangálni futkosni..Ha rámegyek ezekre durva dolog születhet szerintem.. Simán széttudom stunnolni meg fagyasztani majd a tömegeket. És ha nem tudnak annyit támadni akkor nem is annyira veszélyesek.Így is állok a fagyban az elitek mellett míg nem mozognak..

    És ezt meg lehet csinálni de ne akarjon a melee csupaszon odaállni meg dpst is osztani..

    Nekem az eq-cold mellett a seismic slam 30-60m tól a tömegekre 45 yardon de magas szinten hasznosabb leszek full supportként.. Így talán 3 dps is elfér mellettem.

    Sárp;

    Kár, hogy azt a guardiant adta be...Tényleg meglett volna..

    ...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

Új hozzászólás Aktív témák