Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SQX_Barto

    addikt

    válasz oxox #64291 üzenetére

    Köszi a gratulációt (és Neked is _öcsisajt!)

    SoJ nekem csak SC-n esett kettő, mindegyikből alapanyag lett... HC-n még nem a p101 alatt.
    WH esett egy nem is rossz, egy időre lecseréltem Captain set övre, de aztán jött vissza.
    Andariel pont ma esett de mivel Cold-os is volt meg volt rajta több felesleges roll is, ment a levesbe.
    Jobb a drop és "kedvesebb" Kadala is HC-n. Legelső zöld droppom egy Akkhan gatya volt nem is rossz rollokkal. Kadalától kaptam Magefistet meg Firewalkers-t is méghozzá egymás után! Igaz ez még viszonylag friss karakternél volt, ahol megy még a "beetetés" időszaka, de akkor is.
    "Saját" Cinderem még nincs, az oxox-tól kapott level 61-est használom azóta is (valószínűleg csak egy 70-es Cinderre cserélném, max az Akkhan-ra)
    Kadala adott még két Akkhan darabot egy helmet és egy shouldert. 2 stashnyi Kadalázásból van legalább egy legend és néha esik bele zöld is. Ez SC-n marhára nincs így :(((
    A második RoRG-om is viszonylag jobb lett mint az Sc-sek.
    Egy Fire-es amulett viszont jól esne.. :)
    T3-ra sokat nem merészkedek, T2-őn is alig találok riftet néha, T1 a legkényelmesebb.
    Durva affixes eliteknél el kell tolni néha egy hp-t vagy lovacskával kimenekülni, de ez inkább T2-3-ra jellemző.
    Azt hiszem megpróbálom összehozni majd a perma Akarat-ot, bár mióta elmagyarázták mi az a Thorn damage, azóta az is mozgatja a fantáziám. Csak olyan jó rollos cuccokat összegyűjteni, amin van/tekerhető attackers take damage eléggé sok meló/szerencse. Poén pont az Akkhan gatyán van most, semmi máson. :)
    Szerk.: a ma esett shieldemre akarok tekerni, mert a primary-k jók voltak :)

    [ Szerkesztve ]

    If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

Új hozzászólás Aktív témák