Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • schwartz

    addikt

    válasz mikromanus #63529 üzenetére

    Szemelyes tapasztalat, hogy HC-n sokkal tobb noob idiota poffeszkedik mint amennyit eddig SC lattam. Kieg ota gyakorlatilag nem sok veszteseggel jar ha nagyritkan elpatkol egy 70-es karakter mikor a piocahorda max EHP low DPS cuccban vonaglik T3-T4-en, foleg ha fakereszt utan seperc alaltt ujra 70-en van csak party rift zaras xp-bol. A cuccok elvesztese sem nagy ugy mert kb a mostanimhoz 3 hasonlot fel tudok oltoztetni a ladabol, mindezt kb 10k elite killbol ami nem mondhato soknak (tobbnyire low torment kill ami nem nagy kinlodas) A DC parazast sem ertem mert eleve mas lett a nehezsegi gorbe mint a lifesteal-es infernos AH-s idokben. Az a teny is engem igazol, hogy harom 60-as ubergear infernos karakterem esett el mig 70-es egy sem.
    Es van megegy nagyon visszataszito arculata a HC-nek, az egyre szaporodo PK gyokerek, Masodjara pottyantam bele T3-n egy ilyen buliba csak ez sokkal durvabb volt mint az elozo. (kb. ehhez hasonlo) Ha nincs nalam a Homing Pads, ottmaradok. Hiaba setaltam vissza a szelerol vagni oket, mikor lattak miben mesterkedem, kidobtak...

    [ Szerkesztve ]

    If he dies, he dies.

Új hozzászólás Aktív témák