Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mikromanus

    veterán

    válasz granini #60248 üzenetére

    Naki is volt? Nekem tuti. T2-n csináltam videót. Kis fejlesztéssel az is T3 laza kategória, de T4-ig használható volt. Kis extrém upgrade-del lehet tovább is kitart, csak a cluster könnyebb.

    A reaper braci minden buildhez jó. Egy-egy globe így 25%+30 hatredet visszapöttyent. Az azért elég baráti.
    A para pontos rcr "ingyen" van (azaz nem itemfüggő). Emellett a többi már picit itemalapú. Fire buildben a cinder sokat segít, act 3 bounty cache sisak is jó. csak ez addig míg nem sebződsz. A kisebb "majdnem sebzések" nem gondok, de ha sokat vag ya sűrűjében, akkr ez kikapcsol. Knife buildhez ezért se jó (mellesleg az physicalos build)

    Active Skills
    Vengeance - Seethe -> ez az "über" skillje a DH-nak. Sok sebzés, sok lövés és ami a fontosabb: nagyon jó hatred töltés
    Hungering Arrow - Serrated Arrow -> ez csak belépő szint, vagy annak való aki gyors fegyverrel játszik. A "komoly" clusteresnek nem is kell generator :DDD
    Vault - Tumble -> alap mindenes rúna. Cindernél már jobb lehet a tüzes rúna. Kb +0,1 disc a költsége, cserébe területsebzése van (fire).
    Companion - Wolf Companion -> univerzális damage buff. Hasznos
    Rain of Vengeance - Stampede -> opcionális. Azoknak akiknek van egy szabad skill slotjuk és "mi jöhet még" alapon gondolkodnak.
    Cluster Arrow - Shooting Stars -> ez csak physical-rakéta buildre jó. Esetleg még a sentrys full marauderesre
    Fire ágon jobb a Loaded for Bear

    Passive Skills
    Archery - opcionális. Nekem a steady aim jobban bejön
    Blood Vengeance - töltőskill. Normál runon nagyon jó. Bossfightnál kisebb a haszna
    Ballistics - csak rakétás buildre. Fire clusterra a grenadier buffol
    Ambush - jó kis 1hites build alap. Az első csapás nagyon nagy tud lenni vele. Igen hasznos ;)

    [ Szerkesztve ]

    Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

Új hozzászólás Aktív témák