Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vistaboy

    veterán

    Sokat gondolkodtam rajta, miközben tegnap vártam a futárra, hogy mit csináljak először, ha megjön a kieg. Essek neki a Wizarddal vagy a Monkkal és vigyem ki az Act V-öt, majd azt követően indítsak egy Crusadert, vagy pedig egyből új karakter és szépen végigmenni az egész játékon? Végül mégis inkább indítottam egy Crusadert és teljesen az elejétől elkezdtem a játékot, kíváncsi vagyok, hogy így mennyi időbe fog tellni egy teljes sztori mód végigjátszás... :)

    Olvasgatom itt a hozzászólásokat, látom, megy a powerleveling ezerrel T6-on, 70-es karakterek mellett a friss kereszteslovag-palántákkal, de bármennyire is csábító lehet egy-két óra alatt 70. szintre jutni, én inkább maradok a régi módszernél. Szeretem kipróbálni a skilleket, látni, hogy fejlődnek, milyen hatásuk van a rúnáknak és ilyesmi. Arról nem is beszélve, hogy a felszerelést fejleszteni szintén legalább akkora élmény, mint a karaktert. Nem csak gyorsan felrántjuk 70-re, rápakoljuk az eddig összefarmolt legjobb cuccokat és irány Act V. Ez nem lóverseny. Malthael megvár, holnap is le tudom csapni... :DDD

    Megtört a jég: Végre legendet dobott az egyik Treasure Bandit!!! :C Eddig még ez nem fordult elő velem, mindig csak a sok Common Debrist hullatja, már megfulladok a szemétben. Pár szintenként craftolok pár cuccot szegény Crusadernek, hogy szinten tartsam, de azt már most látom, hogy amiből nagyon kevés lesz állandóan, az a kovácsolási (és persze a Mystic-es) alapanyagok. Nekem már most hiány van sárga és narancs matériákból, pedig még alig-alig kovácsoltattam valamit, nincs szerencsém a végeredménnyel. :P

    Eddig a Crusader skilljei nagyon jók, van köztük pár látványos hatással bíró darab. Kedvenceim a "Szauron-kalapács" és az "Al-Kaida robbantás"... ;] Fejből most nem tudom a skillek neveit, az elsőnél egy mágikus buzogányt idézünk meg, ami nagy lendülettel szétcsap mindent magunk körül. Nagyon látványos, amikor beállunk a csontik közé, majd amikor körbeálltak, csapunk egyet... mintha csak Szauront látnánk a Gyűrűk Ura című filmből, úgy repülnek szét előttünk az ellenfelek. :) Másik egy időzített robbanás, ami legjobban egy öngyilkos merénylőhöz hasonlít, annyi különbséggel, hogy mi nem halunk bele. Ez is mindent szétvet maga körül, nagyon hatékony tömegpusztító skill.

    A lényeg, eddig tetszik a kiegészítő, pedig még csak most kezdem az Act III-at. Az új szintekre érve ott majd valószínűleg tovább fogok lébecolni, mert minden teljesen ismeretlen lesz és biztos vagyok benne, hogy elkap a felfedező-ösztön. :)

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Új hozzászólás Aktív témák