Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mikromanus

    veterán

    válasz Vistaboy #44260 üzenetére

    Pedig a komolyabb nehézség infernótól kezdődik. Ha nem állítasz monster powert, vagy nem állítod magasra, akkor a hell még sehol sincs. Az az a szint, ahol esetleg már kellhet egy kevés védelem is és élettöltés is. No nem sok, de azért hasznos ha van. A sok gomb nyomogatás meg több skillt jelent. Van aminél ez szükséges, van ahol eléggé lazán lehet kezelni a hatból négyet (csak buffok néha). Esetleg ha nem cmww wizardot, vagy kutyapukkancs wd-t csinálsz, akkor kevésbé lesz intenzív a gombhasználat. :DDD
    Visszatérve a nehézségre: magatalálós monk a nulláról egy egyszeri normal-nightmare-hell végigjátszással simán eljutott. Lazán is. Hellen volt már 1-2 neccesebb rész mert védelem és élettöltsés karcsú volt, de sokat ott se haltam. Inferno is MP3-ig lazán megy. Egyszeri inferno végigjátszásom van benne. AH-t használva MP5-7 kompatibilis karakter is kijött. És csak azt használom amennyit összeszedtem menet közben, vagy épp eladtam (egy darab legend, 1-2 kisebb rare ami azért nem rossz. Pár milla jött így, 2 milla volt a talált kb)

    A titok az, hogy az ellenfelek a nehézségi szinttel együtt ERŐSÖDNEK!!! Tudom meglepő, de ez ilyen szokatlan játék. Magasabb szintre magsabb szintű felszerelés kell. Fegyvernél mindenképp. Oda kellhet 2-3 (vagy max 4-5) szintenként váltás. AH-ból párezer goldért is letudható. 45-46. szinttől kezdve, vagy épp 50-től már lehet találni egész jó szintcsökkentett item level 60-63-as itemeket is amiket tud használni lvl 46-50-es karakter is,. Azzal már az ölés laza. De mint írtam feljebb: magatalálósan se olyan "kemény" mint ahogy írod. Persze ha az 5-6 elérhető aktív és 3 passzív skillből csak a bal gombos aktívot használod hellen, akkor az már kevés lesz. Vagy csak lassúcska. ;)

    [ Szerkesztve ]

    Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

Új hozzászólás Aktív témák