Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sirandrish

    legenda

    válasz mikromanus #42761 üzenetére

    Mindent meg lehet magyarázni..
    Ez azért jó mert..
    A gond az az, hogy hiába forgatjuk/keverjük..akkor sem jobb annál mintha ÉN dönteném el hogy mit szeretnék kezdeni azzal amiért ÉN megszenvedtem.

    Ezzel együtt is működik a játék, és amíg a játékosok zöme olyan mint te, akik (már bocs) bármit megesznek amit elé tesznek, mert ahelyett hogy elmondaná hogy "jó-jó, de lehetne jobb is", inkább azt mondják hogy "ez így a jó mert...".
    És sajna a mert után általában valami tök nagy f*szság jön mint a "Legalabb nem az van, hogy fix "must have" "...ettől még must have, csak kétszer annyit kell érte menned mintha alapba rád bíznák a választást, mivel mondhatjuk hogy az ráfordított időd negyedéért kapsz 20 move speedet...fuck yeah :C

    Sárpac Ez mind szép és jó, de az a kari egyszer felér 60-ra (70re) ahol már nem kellene 50pont az MS-re, de mivel nem kapsz jobbat...

    [ Szerkesztve ]

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Új hozzászólás Aktív témák