Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rebourne

    aktív tag

    válasz killerjohn #39678 üzenetére

    A Manticore-n felesleges az LS, ha bent van a Shadow Power. A % Weapon Dmg-t bukod (vagyis, 200-300 dpst a fegyón, ami rengeteg). Ennyi crit mellett már inkább Night Stalker a Vengeance helyett, és állandóan fent lesz a Shadow Power, még Vaultozás mellett is. És nem utolsó sorban BALL LIGHTNING. MP3-MP6 között az a legzúzósabb DH támadás. A te builded inkább magas MP-re van, de arra sem optimális.

    Én valami ilyesmit ajánlanék, hatred regenes Nat's chest-tel, Elemental Arrow-os DML-el és Jordan-nal kombinálva. Vault természetesen offenzív használatra van bent, ha üres területeket kell átugrani. Elitekre Beastly Bombs, minden más megfekszik két három BL-től, ami targetenként kettőt üt egy széles sávban, végig a képernyőn. Tehát a Night Stalkernek köszönhetően, amíg van 3-4 ellenfél, gyakorlatilag végtelen Disced van. Az oh-shit szituációkra, sokhp-s elitekre meg ott a Preparation. Nekem ez volt a legzúzósabb DH buildem.

    Változtatásokkal magas MP-n is működik (a feltüntetett EHP érték az dodge EHP. Dodge nélkül olyan 390k körül volt).

    És igen, szerintem is Multishot a legjobb alacsony MP-re.

Új hozzászólás Aktív témák