Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BaLee

    addikt

    LOGOUT blog

    Mondjatok már nekem is valami jó tippet merre fejlesszem a karimat tovább: [link]

    A gondom igazából az, hogy mindig azt hiszem egész jó gearem van aztán ha valamit mégis lecserélek és utánanézek akkor az eddig sokmilliósnak gondolt pl. kesztyűről kiderül hogy egyet sem ér.

    Most pl. a rajtam lévő kesztyűt 500k-ért vettem és lecseréltem egy olyanról ami adott 84vit-et, meg kicsit kevesebb crit dmg-t meg kevesebb crit ratet. Így 3k hp minusz, de plusz 2-3k dps plusz. Félek is, hogy ez a 21k hp 24k helyett elég kevés lesz.

    Nem igazán tudok elindulni semmilyen irányba mert ha olyan cuccokat nézek ami ad még valami jó dolgot (akár vitet, akár több all resistet) akkor mindig kiderül hogy ott már 10-20 millás cuccokról beszélünk.

    Én meg csóró vagyok. :)

    Szóval tippeket várok, hogy esetleg min érdemes fejleszteni. Mennyi az a hp ami elég egy DHnak A3ra ennyi allresist mellett?

    Elindultam már A3ban, Ghomig el is jutottam egyedül sőt 2.ra ki is nyírtam de utána a híd környékén már nagyon sokszor halok a Siegebreaker meg esélytelen.

Új hozzászólás Aktív témák