Hirdetés

2019. március 26., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2018-10-05 18:53:36

Mobilarena

Diablo 3 topik

Visszatérhettek Tristram-ba, hogy felfedjétek a Fallen Star sötét titkát és hogy teljesítsétek a küldetést, Sancturary megmentését a démoni inváziótól!

- Season 15 Now live!.

- Patch 2.6.1 notes (magyarul).
- Patch 2.6.1. Developer Chronicles - Balance Goals. (magyarul)

A Nekromanta pack megvásárolható 14,99 €-ért a Blizzard Shopban (csak) digitálisan! Infók magyarul!

Nehézségi fokozatok és drop esély táblázatosan: [link] és Season Journey Tracker [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

(#4251) mikromanus válasza userxy (#4249) üzenetére

mikromanus
(PH! nagyúr)

NEm volt gond. MP5-ön néztem. Úgy üt mindegyik ellen mint egy kislány. Csak több pofont bírnak, így tovább kell püfölni mindent és mindenkit. A sprint proc együttható elég elcseszett a tornádóknál. Szökőévben egyszer tölt a crit ezzel a 8%-kal. ok, jobb a helyzet, de ez max kiegészítésnek megy el. Mondjuk úgyis szeretem frenzyvel osztani a sallert időnként. Ha tömeg van akrko meg az első seismic után utántöltő a rendszer :C

- Az elemi sebzéseket is durván nerfelték. Békésen totyogok a desecrator tócsában miközben osztom az ellent és veszett sokáig életben maradok. Mondjuk lehet csak időnként álltam be, mert a példánál totál körbefalaztak, így nem láttam pontosan mi van a talpam alatt.
- Asmodean lélekszikra bugja még megvan

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#4252) userxy válasza mikromanus (#4251) üzenetére

userxy
(őstag)

MP5-el még nekem se volt bajom. MP7 környékén kezdtem el érezni azt, hogy jó hogy még mindig egyhitelem a mobokat :D, DE mostmár ők is engem :D 5% life steal meg a Blood lust már nem volt elég hogy életbe tartson a majd 200 allres hiánya érezhető :)

Bár még majd megpróbálom a normál gépemen nem bélyegképbe laposon lehet az is javítana a túlélési esélyeimen :D Estére Mikromanus PTR-en mehetnénk pár kanyart :D partyba.

(#4253) Gothmog

Gothmog
(fanatikus tag)

Na basszus, volt már a fórumon egy-két ember, aki eladta véletlenül valamelyik felszerelési tárgyát vagy hasonló baleset történt vele. Ilyenkor - kárörvendeni eszembe sem jutott, de - mindig csóváltam a fejem, hogy ennyire figyelmetlen hogy lehet valaki.

Erre ma nem azzal kezdtem a játékot, hogy bedaráltattam a kováccsal az off-hand fegyveremet?! :W :W

Előzmények: tegnap átkóstoltam Inf Act3-ra, de csak a jelzőtűz gyújtásos questben kb. 5-ször meghaltam a különféle eliteknél, így a küldetés végén, főleg, hogy egyéb dolgom is volt és nagyon siettem, gyorsan kiléptem, azzal a gondolattal, hogy na basszus, még farmolhatom néhány hétig Act1-et (esetleg Act2-őt), míg annyi cuccot összeszedek, hogy menjen ez a fejezet is. És nem vettem észre, hogy a balkezes fegyveremre vszg. kattintottam egyet és lekerült a lootolt felszerelési tárgyak közé. Így, ebben az állapotban léptem ki.

Ma pedig fellépek, mondom magamnak, hogy akkor gyerünk, farmoljuk a szokásos útvonalat (Watchtower megvan-e, ha igen, akkor Festering Woods, Leoric Manior, Cripts, Watchtower útvonal), de előtte bedarálom nyersanyagért a tegnapi cuccokat (akkor nagyon siettem, már nem volt időm erre).
Gondolkodás nélkül a kovácshoz, oda sem nézve jóformán bedarálás, majd gyerünk! Azután nézem, hogy mintha lassabban ütne a monk és kisebbeket. Meg az életerő sem jön úgy, mint szokott. Nézem, hát a bal kézben nincs semmi.
Ügyes voltál, Gothmog!! :C :W :W

Persze 100%-ban saját hiba, figyelmetlenség, a Blizzardot eszembe nem jutna ezért hibáztatni. Tulajdonképpen meg is érdemeltem, jó figyelmeztető arra, hogy mindig figyeljek oda rendesen.

A dolog jó és rossz oldala egyaránt az, hogy mivel "magatalálós" a karakter, így értelemszerűen sem pénzt, sem goldot nem adtam ki az így elveszített tárgyra, tehát nem kell tépnem a hajam, hogy 30 milkás fegyver odalett vagy hasonlók, másfelől viszont igen fájdalmas, mert több mint 100 darab lekraftolt karomból jött ki az a darab (amihez össze kellett anno gyűjtenem annyi nyersanyagot), s amíg nem találok vagy készítek egy legalább ugyanolyat (dexes, vites, LoH-es, ChD-s fegyver volt, így ideális a szerzetesemnek), addig bizony érezni fogom a hatását.

Annyi jó van az egészben, hogy Act1 farmolás még így félkézzel is könnyen megy, illetve más karaltereimnek találtam és félreraktam olyan egykezes fegyvert már, amivel azért legalább részben pótolni tudom a hiányosságot. Sőt, pajzsot is találtam egész kellemeset, csak valahogy szerzetes kezébe pajzsot adni, nekem istenkáromlásnak tűnik eddig... De lehet, hogy most átmenetileg kívételt teszek majd :DDD

[ Szerkesztve ]

(#4254) Lézerparaszt válasza Gothmog (#4253) üzenetére

Lézerparaszt
(őstag)

Ha gondolod segíthetek farmolni akárhol, egyedül úgyis halálra unom magam.

A játék az nem játék ! Csak a Puffin ad Neked erőt, és mindent lebíró akaratot! Battletag:Hypperkarma#2958, https://www.youtube.com/channel/UCggTq8UFzxjhk3S51XAEcdA

(#4255) Helmoras

Helmoras
(őstag)

vannak általában hülye elméleteim... de most pl act 3 skorpiók nem sebeznek többet? eddig 8k-kat kaptam tőlük, ma meg 16k :S

(#4256) Gothmog válasza Lézerparaszt (#4254) üzenetére

Gothmog
(fanatikus tag)

Köszi, rendes vagy :R , de ezt a karakteremet 100%-ban önerőből, egyedül akarom végigvinni.

(#4257) Lézerparaszt válasza Gothmog (#4256) üzenetére

Lézerparaszt
(őstag)

Hát akkor nincs mese, marad a public xD

A játék az nem játék ! Csak a Puffin ad Neked erőt, és mindent lebíró akaratot! Battletag:Hypperkarma#2958, https://www.youtube.com/channel/UCggTq8UFzxjhk3S51XAEcdA

(#4258) Chiller válasza Helmoras (#4255) üzenetére

Chiller
(senior tag)

Kétféle van, a kékes-vöröses színű duplaannyit sebez, mint a sima vöröshátú.

Kékes-vöröses van a barrakokban (jobbára), vörös meg az arreatokban.
De van átjárás, a random az random :)

[ Szerkesztve ]

(#4259) Rossi

Rossi
(PH! addikt)

Kerek 60 óra játék után első nekifutásra inf act 1 letudva halál nélkül. Bár a gear még nagyon akciós, mégis elég haladós volt.

Barbárom.

Liferegenre gyúrtam, még allrest és damaget kellene csiszolni bőven.

Szerk.: Eddig végig soloban nyomtam, így is szeretném befejezni.

[ Szerkesztve ]

„Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság, és látá az erényt az ő alakjában…”

(#4260) abéla válasza mar_tin (#4174) üzenetére

abéla
(senior tag)

Igaz-igaz, hüleséget írtam. Ez itt szépen összefoglalja a LoH értékeket, ezek szerint ez érvényes a CM cooldown reduct. / AP oncrit-ra is? (legalábbis1.0.5-ig)

Létezik, hogy azonos AS mellett a disintegrate jóval "gyorsabb" , mint a ray of fr. ? (familiart berakva látszik is, hogy gyakrabban lő disint-nél) Pedig elvileg a tick értéke ua. (1/2s?) mindkettőnek; esetleg ha én látok valamit rosszul, valaki elmagyarázná ez miért is van?

[ Szerkesztve ]

Hootka!

(#4261) ProEvoFan

ProEvoFan
(PH! kedvence)

RMAHba be akarok tenni egy itemet 85 euróért, de kér valamilyen kódot.
Van mobil alert védelmem.
Tud erről valaki valamit hogy mi ez?Eddig nem volt ilyen.

(#4262) warcat válasza ProEvoFan (#4261) üzenetére

warcat
(PH! addikt)

Katt send code,mobilra megérkezik az sms ,bepötyögöd, submit.
Rohadt idegesítő.

(#4263) JSaN válasza warcat (#4262) üzenetére

JSaN
(PH! addikt)

Mert idegesito? Csak egyszer kell az elejen megcsinalni biztonsagi okokbol stb.

Diablo három télen nyáron. Bnet: JSaN#2520

(#4264) warcat válasza JSaN (#4263) üzenetére

warcat
(PH! addikt)

Nem értetted akkor.Folyamatosan elkezdte kérni az sms kódot minden aukcióhoz szinte amit beraksz.Már vagy 10+ smst kértem újralistázások miatt.

(#4265) Dadan01 válasza Huma (#4243) üzenetére

Dadan01
(senior tag)

Páncél - Huma
Union - olyannak adnám aki ahasználná, nem gyűjteménybe/brimnek
Sever 1/2 - érkezéis sorrendben a Thrawn és LinogeOW választ.

Később, hat után leszek online, ill most kb 30 percig ráérek.

(#4266) Gorneck válasza ProEvoFan (#4261) üzenetére

Gorneck
(Jómunkásember)

Mi jót találtál? :)

Diablo 3 - Gorneck#1239

(#4267) Sirandrish válasza Gorneck (#4266) üzenetére

Sirandrish
(Jómunkásember)

Neked való Zuni cipőt all resivel :K

Dandan: okés

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4268) Sárpac

Sárpac
(PH! nagyúr)

Mai termés:

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#4269) ProEvoFan válasza warcat (#4262) üzenetére

ProEvoFan
(PH! kedvence)

Köszi.Ez a rendszer lehet h biztonságos, de mire megjött az sms, addigra lejárt az időm és nem tudtam beírni a kódot...
Ötödikre sikerült felraknom:DDD

(#4270) Sirandrish válasza ProEvoFan (#4269) üzenetére

Sirandrish
(Jómunkásember)

Remélem azért 5 sms-t nem kértél :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4271) DeckardCain

DeckardCain
(senior tag)

Hétvégi 10-12 óra játék után kb eladtam 3 tárgyat 200k értékben.
Ekkora f*s drop-ot még nem láttam.. A3ban ennyi lvl 5xes sz*rt..., igaz a 6x is az..

Ki lopja a dopomat? :DDD :P

Mr.Csizmás: Tolvaj.. :)) Szerintem az nem én voltam.. Pénteken nem is játszottam..

Ribike néven futtatom a wizardom :DDD

[ Szerkesztve ]

(#4272) Mr.Csizmás válasza DeckardCain (#4271) üzenetére

Mr.Csizmás
(PH! félisten)

az 1100-as bárd, ami veled esett tegnapelőtt (2 legend egymás után, tudod), nettó 4,8m-ért ment el :DDD

| Cicu & Cica VI | id: fritzkandur (#2997 Bnet) | 3D nyomtató hobbista | eladó Samsung S6 Edge Gold, mecha bill 60% és fullsize: https://hardverapro.hu/tag/mr_csizmas

(#4273) Gorneck válasza Sirandrish (#4267) üzenetére

Gorneck
(Jómunkásember)

Ehhh... :D

Diablo 3 - Gorneck#1239

(#4274) mpierre válasza DeckardCain (#4271) üzenetére

mpierre
(PH! kedvence)

Ne panaszkodj. Aki csatlakozik hozzám társasba, annak tuti pottyan minimum, egy legend. Legendásan meghozom másoknak a szerencsét.

Eddig Herr Kandúr viszi a prímet. 4 db legend hullot neki, mikor társasoztunk.

Alles wasser oder was?? #### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok #### Mi4S

(#4275) Mr.Csizmás válasza mpierre (#4274) üzenetére

Mr.Csizmás
(PH! félisten)

végülis....1 useless, 2 eladva összesen 22m-ért, egy meg használható saját karin ;]

| Cicu & Cica VI | id: fritzkandur (#2997 Bnet) | 3D nyomtató hobbista | eladó Samsung S6 Edge Gold, mecha bill 60% és fullsize: https://hardverapro.hu/tag/mr_csizmas

(#4276) mpierre válasza Mr.Csizmás (#4275) üzenetére

mpierre
(PH! kedvence)

Az akárhonnan nézem az darab, darab. :P Oké, ami sz@r, az sz@r.

Azért én se panaszkodom. Hoztál 1 zöldet nekem. Az önmagában volt 32M. :D :C

Alles wasser oder was?? #### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok #### Mi4S

(#4277) mczuzlak

mczuzlak
(tag)

No kipróbáltam én is a PTR-t. Hát kb 1 óra játék alatt 1gagyi + 1lvl63 legendary 1 lvl 63 set öv + 1 lvl 62 set gyűrú ami érne vagy 200 millát a live-on :O
Remélem azért ennyit nem fog dobni ha véglegesítik, mert 1-2 hét alatt elértéktelenedik minden kivéve a legjobb rollok.

(#4278) drk88 válasza mczuzlak (#4277) üzenetére

drk88
(senior tag)

dupla drop rate van ptr szerveren.

(#4279) mczuzlak válasza drk88 (#4278) üzenetére

mczuzlak
(tag)

jah, tudom, de ez akkor is durva

(#4280) drk88

drk88
(senior tag)

bazzeg most vettem egy elég jó immortal king sapit erre kiesik rá 20 percre.. XD

(#4281) Madn!ght válasza drk88 (#4280) üzenetére

Madn!ght
(őstag)

Add el olcsón nekem. :DDD

(#4282) ProEvoFan válasza Sirandrish (#4270) üzenetére

ProEvoFan
(PH! kedvence)

:DDD
Ha lejár az időd, akkor a régi már nem jó:)Tehát újat kell kérni.

(#4283) drk88 válasza Madn!ght (#4281) üzenetére

drk88
(senior tag)

hát egy igen csak szép darab lett belőle :) jobb mint amit vettem XD

[ Szerkesztve ]

(#4284) Sirandrish válasza ProEvoFan (#4282) üzenetére

Sirandrish
(Jómunkásember)

Ez nem igaz :)
Én sem tudtam időben beütni a kódot mégis feltudtam használni :K

drk88 Oh jaj szegééééény...
Még jó hogy nekem esett egy 58as vállas meg tegnap egy 4forintot érő amulet, így pont nullával gyarapodott a vagyonom, de neked rosszabb :D

[ Szerkesztve ]

(#4285) mczuzlak

mczuzlak
(tag)

Mióta visszajöttem a PTR szerverről folyamatosan laggol egy picit a játék (100-150ms).
ez mitől lehet ?

(#4286) drk88 válasza mczuzlak (#4285) üzenetére

drk88
(senior tag)

ptr is ugyan azt a config fájlt használja mint a rendes nézd meg az optionsba, hogy minden úgy van e ahogy te szoktad használni

(#4287) mczuzlak válasza drk88 (#4286) üzenetére

mczuzlak
(tag)

nem nyúltam semmilyen config file-hoz a ptr előtt sem és eddig mindig 50ms alatt voltam
mit kéne amúgy ott megnézni konkrétan ?

(#4288) drk88 válasza mczuzlak (#4287) üzenetére

drk88
(senior tag)

a ptr-t amikor elinditod legalábbis nálam mindig visszaállít mindent alapra..

(#4289) ProEvoFan válasza Sirandrish (#4284) üzenetére

ProEvoFan
(PH! kedvence)

Nem azt mondtad h nincs sms védelem beállítva?
Nekem másodikra nem engedte, errort dobott.Nekem ez új volt, múltkor nem volt ilyen védelem RMAHban.Biztosra mentem.Ez ekkora probléma :F

(#4290) Sirandrish válasza ProEvoFan (#4289) üzenetére

Sirandrish
(Jómunkásember)

sms védelem az nincs is..de RMAH eladáshoz nekem is kellett valami kód..
Amit egyszer kellett (vagyis kétszer mert figuráztam :D) megadni..

"Biztosra mentem.Ez ekkora probléma :F"

Nem írtam ilyesmit de bocsánat ha megbántottalak..

[ Szerkesztve ]

(#4291) ProEvoFan válasza Sirandrish (#4290) üzenetére

ProEvoFan
(PH! kedvence)

Nincs probléma.
Lehet h csak engem szívatott meg, mert mint mondtam ötödikre engedte felrakni.
Meg ugye második alkalommal beírtam az első kódot, de errort kaptam.Azért hittem azt, hogy minden új tranzakciónál új kód kell.De ahogy mondod ezek szerint nem.Legközelebb nem szívatom magamat. :DDD ...csak minél hamarabb legyen legközelebb :))

[ Szerkesztve ]

(#4292) Dadan01 válasza Sirandrish (#4267) üzenetére

Dadan01
(senior tag)

Bár nem jól írtad a nickem, van neked egy azkaranth csillaga a ládámban, ha még nincs olyanod.

(#4293) Sirandrish válasza Dadan01 (#4292) üzenetére

Sirandrish
(Jómunkásember)

ejjj...bocsánat :B

Egyébként az még nincs meg szóval szívesen elfogadnám :K

(#4294) sith7 válasza Rossi (#4259) üzenetére

sith7
(PH! nagyúr)

Act 2 már izgalmasabb lesz :K
Ha gondolod vegyél fel friend - be, van 1-2 cuccom, amit lehet tudsz használni

SithHet#1105

Diablo 3 , Hots: SithHet#1105

(#4295) Rossi válasza sith7 (#4294) üzenetére

Rossi
(PH! addikt)

Thx, felveszlek. Hétvégente vagyok csak.

„Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság, és látá az erényt az ő alakjában…”

(#4296) sith7 válasza Rossi (#4295) üzenetére

sith7
(PH! nagyúr)

Akkor ma pont jó lesz :K
20:30 - 21:00 előtt nem nagyon vagyok

Diablo 3 , Hots: SithHet#1105

(#4297) Coyot

Coyot
(őstag)

Lecseréltem az 1335 dps es Xbowomat, egy 1190es manticore-ra, kurva nagy csalódás az alacsony damage range miatt, hiába van 86% al több chd, így is kisebb sárga számok repkednek.
Eddig egy ball of lightning folyamatosan legalább 100k-kat critelt végig a tömegen, most van helyette 7-80k, néha felmegy 100k fölé, de legtöbbször az alacsonyabb számokat látom.

Persze a DPS em nőtt majd 5k val :D de hogy minek? :F

Konklúzió: ne cserélj :D jobb ha magasan van a mininmális damage.

HP gen8 microservert vennék

(#4298) -=Libria=-

-=Libria=-
(PH! kedvence)

ha valaki elmagyarázza nekem azt a fajta emberi logikát, ami az AH-ban megy, hát, meghívom pár sörre :)

Adott 1-2 legendary, nem a legjobbak de pár milkót érnek, kutya nem viszi őket, pedig átlag -30% BO-tal vannak kinn (de szerintem még így is túlárazott). Nem megy el. Lecsökkentem az árat elég drasztikusan 3M starttal, 5M buyouttal, fut pár kört, még csak licit se jön rá.

Mérgemben visszateszem őket 1M indulóval. no buyouttal, és mindegyik pillanatok alatt felmegy 6M fölé. Gyanítom, hogy aki folyamat rálicitálgat a cuccra, az specifikusan ilyen holmit keres. Ha specifikusan ilyet keresett, miért nem vette meg fixen olcsóbbért, és miért tornázta fel az árat, amikor pár napja pár millával olcsóbban megkapta volna ugyanezt ? :F :DDD

(#4299) Rossi válasza sith7 (#4296) üzenetére

Rossi
(PH! addikt)

Én 8 körül indulok Bp-re (Kaposvárról), úgyhogy részemről legkorábban jövő szombat. :R

(#4300) Huma válasza Dadan01 (#4265) üzenetére

Huma
(PH! addikt)

Köszönöm! És hol lehet átvenni az említett tárgyat?
Az én battletagem: Mardok#1180

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.