Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hun'reeth

    őstag

    válasz danilla #3467 üzenetére

    Hogyne játszottam volna a Diablo2-vel? :D már a '80-as évek legeleje óta játszok mindenféle játékkal. (primotól kezdve)

    Persze a Diablo 2-ben is ezerszer mentünk végig a pályákon - részemről a Mount Arreat-os csatát szerettel a barbik miatt akik ott gyalogoltak - azért, hogy 1-1 jobb cuccunk legyen. 76-os barbárom volt amúgy.
    (sőt Diablo1-ben ezerszer végigvittem Hellfire-ben is, hogy 72-es Warriorom legyen bár már minden arany volt de azért plusz életet meg sebzést még kapott úgy is)
    DE ezek a farmolások a saját karaktered jobbá tételére irányultak.
    A dio3-ban azonban eltolódott a hangsúly - ez fáj a vérbeli játékosoknak - és nem is feltétlenül magadnak akarsz jobb cuccot hanem, hogy eladd.
    Persze azért még lehet élvezni a szörnyek szecskává aprítását is - nem mondtam, hogy nem - de maga a Játék, a Story igazából mellékes.
    Ahogy egy régi nagy Diablo-fan barátom mondta, "ez egy jóféle iparosmunka" adtak valamit és közben mégse sokat.
    Mint Játék nem sokat ér.
    Személy szerint a legroszabb diablo-nak tartom.

    (#3471) mikromanus: akiket felmlegettem mindketten értelmesen és nem trollkodva szóltak hozzá szerintem a témához. De abban van valami, hogy mindenkinek nekiestek aki kicsit is csalódottságának ad hangot a játékkal kapcsolatban vagy a droppal kapcsolatban.
    Nekik is joguk van a véleményüket megfogalmazni és hol tehetnék meg ezt ha nem a játék topicjában? :U
    Csupán kifejtették álláspontjukat a játék kapcsán és, hogy csalódtak.
    Ahogy én is. :)
    Attól még játszanak, játszunk mindannyian - ki ezért ki azért.
    Nem az a válasz mindenre, hogy "akkor ne játsz vele". Attól még elmondhatja miért érzi csalódottnak magát.
    Én is csalódtam, ki is fejtettem miért, de ettől még aprítom a szörnyeket. ;]

    [ Szerkesztve ]

    ''Öregember nem gyorsvonat!''

Új hozzászólás Aktív témák