Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gorneck

    titán

    válasz Bahama #32943 üzenetére

    Aki napi szinten 30-60 esetleg 90 percet körözget, az kb sehova se jut...persze, ha a mázlifaktor bejön, akkor 5 perc alatt is kiesik vmi finom amivel előrébb tud lépni.

    Azért kívnácsi lennék, hogy saját dropból mennyi goldot/eurot szedtél ki...és most nem AHból esett motyók érdekelnek, hanem amik valóban kiestek.

    1000+ óra alatt egyetlen cuccot se tudok felmutatni ami jó drop lett volna, mármint komolyabb értéket képviselt volna...1 sheng ment el 300M-ért tisztán még nagyon régen, ez volt ez egyetlen komolyabbnak mondható dropon, meg talán az immo belt bár azt nem nagyon néztem mennyit ér, mert azonnal ment rá a Barbimra.

    Szal pusztán a dropomból sehol se tartana egyik karim se...ügyeskedéssel jutott a kertre és karik fejlesztésére is, de dropból lófaszra se jutott volna...körözgethettem volna életem végéig. És aszhem van még pár olyan emberke aki nem kevés óra után se tud felmutatni lófaszt se...nem hogy olyan cuccokat amiket te pl régebben linkelgettél a trade topikba...

    [ Szerkesztve ]

    Gorneck#1239

Új hozzászólás Aktív témák