Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jazz

    veterán

    válasz Gorneck #32006 üzenetére

    Ergo de. Minőség romlás nélkül nagyon is.
    Azaz vagy az ehp-t, vagy a dps-t, vagy pedig a sok goldot áldozza be. Egy pacifism-ért. Én meg csak ezt akartam.

    (#32004) mikromanus: 200k dps esetén csak 1% ugye mennyi dps-t is jelent... 1-2% árán nem hogy 100 dam-ot nem kapsz de 5-öt se. Nincs értéke. (nem tudom és nem értem miért. szerintem nem egy nagy matek)

    (#32003) granini:
    Nem nevezném azért hibának:
    - Nat csizmából a dual resist az olcsóbbik megoldás. Lehet venni magas dex + vitá-sat, ez persze nem olcsó.
    - Vállast bemákoltad a dual-al. De úgy is fogsz még craftolni, és 300+ dex-nél nem lesz dual-od.
    - Nat gyűrűből inkább dps, bár itt dps-t szedni nagyon drága. Vagy vitát. Gondolom ezért döntöttél a dual mellett.

    Avg nat gyűrűt épp a minap teszteltem egyet. Igaz cc nélküli, de annyira durva statokkal hogy +6k dps-t adott az 5.5-ös nathoz képest. Az eredmény: 1:22 az előbbivel, és 1:19 az utóbbival. Azaz ugyan az, az eltérő dps ellenére. Ennyit számít a cc (még több 26%-os cyclon generálódik).

    Kicsit utána számoltam a felvetett ötletre, ha inna fejest cseréled all-ra, bracerből amuból bemakkolod a gosu all-rest tegyük fel:
    - akkor is buksz 250 resistet.
    Ha ezek mellett cseréled a vast-ot all-ra, 1b-be fáj. Akkor -200 resist.
    Kesztyű 2b talán? Nem tudom. Akkor -160resist. Nyilván nem cserélnéd. (az így is elég pöpec. szerintem csak progessen tudnál venni all res verziót)
    Na most ez az ára az esetedben egy pacifism-nek. El kell dönteni hogy megéri-e.

    Mindettől függetlenül cserélhetsz dps-vita csizmát, craftolhatsz +300 shouldert, vagy vehetsz avg ring-et, ez önmagában is nagy dps boost.

    (#32009) Thrawn: veszekedni tán a lányok szoktak. fórumon inkább konstruktív, logikus értekezést, ha úgy tetszik disputát folytatsz :P

    free your mind

Új hozzászólás Aktív témák