Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gorneck

    titán

    válasz quex #31076 üzenetére

    Nerfek óta pedig semmi másról nem szól a játék, mint kötelező műszakról...mondjuk előtte se szólt semmi másról...nyomtad nyomtad, oszt ha volt eladásod finomítottál magadon vagyis a karidon.
    Minden attól függ kinek mi a szórakozás...illetve milyen célokat tűz ki a játékban. Lehet azt is csinálni amit Mikro, hogy funol gyengébb kevésbé hatékony buildekkel, illetve lehet hatékonyan xp/loot párosra kihegyezve runolni.
    Mind a kettő lehet szórakoztató, de egyben iszony fárasztó/unalmas is...egyén válogatja mi jön be neki...

    Én is elkezdtem egy DH-t, de 10-20 óra játék után töröltem...mert számora nem volt megfelelő (lassú, nyögvenyelős kari), helyette összeraktam egy barbárt.
    Wizt meg meg se próbáltam kezdeni...cm nem tetszik, archon untat...

    Mikro buildjei felett én kb elaludnék...ő élvezi abban a pár percben/órában míg felveszi...nincs ezzel semmi baj...mások az igények...

    Egyébként meg ha izgalomra vágyik bárki kezdjen HC-t, ott lehet izgulni, lehet farmolni, lehet izzadni...lehet örülni 1-1 legendnek, mert 5 goldnál többet ér. Meg lehet anyázni a Blizz faszságai miatt...

    Gorneck#1239

Új hozzászólás Aktív témák