Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sirandrish

    legenda

    válasz Gorneck #31084 üzenetére

    Nah erről van itt szó!
    Az "SC" és "izgalom" szavak egy mondatban szerepeltetése, főleg most hogy 100M-ből olyan bika karaktert lehet összehozni ami összehajtogatja az übereket MPL6-8 felett is, felesleges.
    HC-n kell keménykedni...ott kijön hogy az adott kari mennyire életképes vagy mennyire jó/hatékony az adott build.. :K

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

  • mikromanus

    veterán

    válasz Gorneck #31084 üzenetére

    Pedig a charge-os móka sokkal murisabb lehet mint amid most van. Act 1-en és 2-n is van pár igen sűrű rész. Mehet folyamatosan a cikázás. Meg úgy írod ezt, mintha a te builded olyan mókás lenne. Barbinál elég gyakran váltogatom a skilleket. Így nem unalmas. A te skillezéseddel sokkal hamarabb elunnám magam, mint az 5 legutóbbi kombóval. Mondjuk szerintem ami most van nálad (ráadásul 2 fegyverrel) az azért fuott jópár órát korábban. Mostanában feszegetem a határokat és tesztelgetem a lehetőségeket inkább. Némelyik buildnél egész más hozzállás és játékstílus kell, mint a "standard" nekiesel frontálisan és addig ütöd míg él módszer. Az lenne az optimális, ha kb azonos sebesség/hatékonysáég jöhetne ki ezekkel is. Sajna nem minden esetben van így. Barbárnál még nem olyan vészes az eltérés, de a többi kaszt elég kis mozgástérrel rendelkezik. Vagyis nem kicsi a mozgástér, csak ugyanarra az MP-re azonos (vagy buildhez igazított) cuccokkal se azonosan hatékonyak az eltérő skillek/buildek.

    "Nerfek óta pedig semmi másról nem szól a játék, mint kötelező műszakról..."
    Akkro veszett gyorsan abba kellene hagynod. Ha nem szórakozás, akkor minek ölöd meg vele a szabadidődet? Fura kocka mentalitás. Az enyém is fura, de picit másként kifacsartan :DDD

    (#31085) Sirandrish
    Azért ez morbid volt. Először mindent fikázol ami szórakoztató (vagy nem elég "hatékony"), aztán fikázod hogy nincs kihívás. A HC se kihívás, hanem szabadfogású birkózás kényszerzubbonyban. Korlátozottabbak a lehetőségek, több dolog "kelL" és még ha jól csináálod akkor is könnyen megsérülhetsz (vagyis elhullik a karaktered egy-egy lag vagy disconnecttől)

    [ Szerkesztve ]

    Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

  • davidsito

    tag

    válasz Gorneck #31084 üzenetére

    Ezt én is meg tudom erősíteni.

    Teljesen más érzés a HC, talán az adja vissza nekem most az igazi diablo 3 játékélményt. Egy sárga itemnek is nagyon tudok örülni (bár még az elején vagyok)

    Jó lenne csapatba nyomulni, publicon nem bízom annyira a társaimban.
    és ami 100% ... itt sohasem fogok pörgős ww barbárral szaladgálni, elfutni a többiektől

    ahogy jelenleg látom:

    HC (ide menekülök ha már elegem van a sc-ből)
    játék - hobby - kikapcsolódás - szórakozás - élmény

    SC
    unalmas - szar - kiégett fos - (pénzt nem tudok vele keresni + kispályás vagyok + nincs motiváció)

    SC-re tényleg jöhetne valami motiváció

    ami motivált:
    01. 100-as szint ... PIPA
    02. helfire ring ... PIPA
    03. über elitek kivégzése ... PIPA

    [ Szerkesztve ]

    64+ értékeléssel rendelkezem az új rendszerben.

Új hozzászólás Aktív témák