Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kicsimix

    őstag

    Csak összehasonlítás végett mert most van időm kicsit szórakozni... dmg/sec... Mennyit ad le egy cm egy sec alatt tömegben? Na ezért ne mérjünk archont űberen. (Bár megjegyezném hogy ott is szállnak a milliók csak ott lejár.) .CM el kiszednek 1-2-3m-t / sec tömegben és űberen is (ha kiszednek ennyit). Szóval mi a tanulság? Azon kívül, hogy felidegelem a cm eket ? :DDD Hogy nagyon jó support karik de az erőforrások máshova mennek el .. Persze attól még lehet élvezni, hogy freeze az egész kép és senkinek semmi dolga, csak más.. De ha űberről van szó talán meghunyászkodom mert ott hasznos meg mondjuk amúgy is jó support valóban : ) Az ott a fenti képeken nem 2m amúgy (összeadás stb). Tehát nem áll az elmélet miszerint a cm lekőrözi az archont kevesebb dps-el is farmban (mert több sebzést ad le kevesebb dps-el).Meg egyébkén sehol szerintem mivel az archon "keze" messzebbre is nyúlik és mindenkire leadja ugyan azt a sebzést is nem csak akit ér mint a cm-nél a részegységek. Remélem sokkoló voltam ;] :DDD Amúgy tudom, hogy sok a CM a topikban de bevállalom és tartom :P

    ...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

Új hozzászólás Aktív témák