Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sunnymarcell

    aktív tag

    válasz Jimy83 #21789 üzenetére

    Én már lecuccoltam a DH-mat, de szóban el tudom mondani

    Manticore, 1 socketes min 1200 dps, 2 socketes min 1050 dps
    Dead Man's Legacy, minél nagyobb ias és chc, Dex+Vit roll, vagy Max discipline.
    Nati cipő, lehetőleg kerüljön rá vitality
    Nati ring, mehet rá allres meg avg dmg, ha sok a pénz, akkor chc/chd
    Hellfire ring/rare ring mehet a szokásos affixxekkel (stat, ias, chc, chd, avg dmg, allres, amiből hiány van)
    Inna gatya, vit/allres rollal
    Inna öv, vit/allres rollal, esetleg witching hour dex/allres/vit rollal, attól függően mi kell
    Natalya cloak, mehet rá allres/max disci/vitality, itt is attól függően mi kell
    Szokásos Dex/vit/trifactor gloves, mehet rá sok jó dolog
    Rare bracer Dex/vit/allres/chc rollal, esetleg strongarm (lacuni-t nem ajánlom, mert a movement speed nem kell, de ha zsíros a kassza, akkor mehet, mert az IAS+CHC kombó nagyon tud ütni)
    Dex-es mempo, én az 1 random rollnak a pickup radius-t szoktam választani, nem sokkal kerül többe, és nagyon tud segíteni, de ha van pénz, akkor mehet rá CHC
    Amuletnek Avg dmg/dex/vit/allres/ias/chc/chd mehet rá, attól függ mi kell (az ias nagyon drága az amuletteken, csak óvatosan)

    Konkrét breakpointok nincsenek, de pl. a chd nem nagy prioritás a cuccokon, mert csak a manticore-ból jön 200-300 CHD, inkább az IAS és a CHC fontos.

    IAS minél több, CHC elég 50%, Life 30-45k (monster powertől függ), Allres 450-600 között (monster powertől függ)

    (#21790) persil: Kötözködj még :DD , pontosan 12,6 millát vesztettem, mert 14 milla helyett 1,4 milláért raktam ki egy 130 str/50 vit/40 allres-es lacuni-t

    [ Szerkesztve ]

    Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?

Új hozzászólás Aktív témák