Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gorneck

    titán

    válasz mpierre #11855 üzenetére

    Jahhh, de ez se mindig. Azt már megszoktam, hogy eliteken is változó a visszakapott sebzés, de hogy a pet miatt is kapok akkorát, hogy befosok az már kicsit sok. A garga képes kritelni full cuccban 350k-t is, szóval ezen annyira nem lepődöm meg, de ez eddig nem így volt, de panasz nem kevés van rá...szal nem magamtól találom ki. Már egy ideje így müxik és lépés még nem történt az ügyben.
    Mondjuk ezen nem is lepődöm már meg...

    Persze közel 8k armorral és 800-900 allresivel semmi gondom sincs és MPL10 is vállalható, persze ott nem is hisztizek, ha lenyom vmi k.cs.g...de azért az már kiveri néha a biztit, hogy 20-25k HP-t képes levenni egy garga ütés...ilyenkor jön egy nagyon rövid monológ TSen vagy épp csak a levegőbe, ha egyedül játszom. Azé ez is milyen már, 20-25k dmg-et kapok be ilyen védelem mellett, hogy a kedves blizz ezt hogy is gondolta...és kb olyan mintha meg lenne adva, hogy eccsém márpedig te ennyit kapsz vissza ha belegebedsz is...
    Lassan több védelmem van, mint akikkel játszom és szopok, ha üt a petem... :D Még dmg csökkentős passzívot is betettem már...hogy lássam mizu... :D
    Még szerencse, hogy vannak kutyák így, ha egyedül megyek, akkor tudom őket vinni...azok szerencsére nem sebeznek.

    Gorneck#1239

Új hozzászólás Aktív témák