Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog

    válasz Rayner #11482 üzenetére

    104ben kvázi magatalálósan/fillérekből öltöztetve (félmilliós budget kb) egyedül kiütöttem vele gond nélkül ghomot. ez az 103mas "két hétig farmolok DHval, hogy legyen esélyem" után eléggé erős váltás volt. egyik barátom WDje 140k dps körül van soul harvesstel, az alap 3200as int miatt resistjei is nagyon magasak.

    mikromanus: persze, a den of spiderset végigröhögtük egy másik WDvel, hogy békákat dobálunk a pókokra, illetve pókokat dobálunk a pókokra, és ki volt az a designer, aki szerint ez így jó ötlet volt:D. aztán amikor a wcpapírba csomagolt WDm (int, vit, némi chc/res, pickup) 100-120k körül kezdett critelni a medvékkel, akkor hirtelen megváltozott a legény fekvése. vártam, hogy hol akad el infernon... aztán ghom után becsatlakozott az egyik barátom a saját lényegesen jobban gearezett WDjével, hogy akkor ugye azmo farm -104ről van szó-, amit a kari még mindig bírt, aztán egy óra alatt végigmentünk A4en is. A4nél már eléggé rezgett a léc, de a macik miatt még mindig valamennyire elég volt a dps.

    én pedig meg voltam lepődve, hogy mennyire remek a kari.

    [ Szerkesztve ]

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Új hozzászólás Aktív témák