Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • faragojof

    senior tag

    Csak egy észrevétel, tudom, szubjektív, de akkor is.
    "Megalkották" ezt a T14-15-16 szintet. De ahogy érzem, nem csak nevet adtak GR65-70-75-nek, hanem bizonyos (nem tudom, hogy hívjam), skillek? varázslatok?, is kaphattak pluszt, legyen valódi szenvedés a játékosnak. A körbe forgó lézerre, meg az energia gömbökre gondolok, amiből villámok pattognak. T15-ön az átlag mobok WWBarbárral olvadnak gyönyörűen, ahogy a nagykönyvben van írva. De ha belefutok a fentebb leírtak valamelyikébe, vagy pláne mindkettőbe egyszerre, akkor instant halál. Vagy megpróbálok tovább menni, vagy vissza veszem a nehézséget. T14-en viszont simán halnak. NRiftben, de bounty-ban is elég idegesítő tud lenni. Főleg, ha a legvégén szaladsz beléjük. Vissza vett nehézségnél a kevesebb jutalmat kapod. Ha RiftBoss akármelyikkel támad, (mondjuk a lézer könnyebben kikerülhető), akkor kész szenvedés kivégezni. Ha Butcher a rift őrző, akkor azt sem tudom mi öl meg, csak halok.
    Ja, és még mindig meg van. Ha van rajtam xp-boost, egy csapat csontváz öl meg simán. Újra éledéskor, boost nélkül, meg én őket, simán. ;] :DDD

    "Formicate Under Command of the King,,

Új hozzászólás Aktív témák