Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cigam

    félisten

    válasz cigam #685 üzenetére

    Nekem bevált az e-food.hu. Kb. a Laci bácsiék(teleteal.hu) árain hasonlóan finom ételt ad. Igaz mintha kisebb adagok lennének, de nem probléma. Nem maradok éhes utána. (A teletál adagjai ritkán fogytak el az utolsó falatig).
    Bár az utóbbi időben eléggé csaltam. Teletál esetében nem ragaszkodtam a Z6-hoz(cukorbetegek részére), hanem ami 100 alatti szénhidrát volt pl. kismama ételek, főzelékek,...
    Elegem lett abból, hogy mindenhez sárgarépát kevernek. Talán nem is volt olyan köretük amiben nem volt. Ehhez lépest az e-food ételei egy új világit nyitnak meg. Persze akinek bejön a répa, az is talál magának valót: sárgarépa főzelék. Eddig csak a fogyózó/cukorbeteg ED1-ED16 tételek közül válogattam, de ha a köret barna rizs, akkor nem csempésznek hozzá, és kevernek bele sárgarépa karikákat, hanem tényleg csak barna rizs. Nem voltam allergiás a sárgarépára, de ennyi Teletálas köret után ...
    Szóval csak ajánlani tudom. A sütikkel egy picit figyelni kell. A "... szelet", nevű általában tészta-krém-tészta aminek minimális, semleges íze van, és a "teteje" dönti ell, hogy milyen ízre hasonlítson. Karamell, epres-vanílliás. De az igazi sütik, mint az Isler, piskóta rolád,... azok rendben vannak.

    Jövőhéten belekóstolok az F betűsekbe, azok Xilittel vannak édesítve.

    [ Szerkesztve ]

    Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

Új hozzászólás Aktív témák