Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • plaschil

    aktív tag

    válasz cellpeti #34844 üzenetére

    Nem olvastam végig, hogy pontosan mivel szívsz, de talán a driver (?). Hozzám pár napja került egy 3521-es, tegnap gondoltam lenyomok vele egy F1 2013-at. Hááát low-on 800x600-ban tudtam csak vele játszani. Hmm... Láttam a CCC-ben, hogy nincs belőve hozzá GPU. Namondom tuti a gyengébbet használja. Kitallóztam neki, belőttem hogy a nagy teljesítményűt használja, ugyanaz a teljesítmény fogadott. Gondoltam régi a driver, leszedtem, letöltöttem kb 5 másikat, mire VÉGRE vissza tudtam csinálni olyanra, hogy ne dobáljon a driver meg a CCC hibaüzeneteket. A teljesítmény maradt ugyanolyan ratyi. (HD7670m, i3 3217U)
    Az én Acer-em (i3 330M, HD5650) ultra full mega minden bekapcsolva ilyen 20 fps körül van. Kicsit a multisamplinget visszább veszem és máris játszható. Ez egy kicsit nagy különbség a két dedikált VGA között. Szerintem nem vált át a Dell a dedikáltra. Innen az első 5 hsz talán segíthet. Először a HD Grapics driver, majd aztán az AMD-é. Kérdés hogy abból melyik...

    Creative G500 vezérlő panelt keresek// Hol vagy helyileg? - A kisszobába. // Szilvásbuktát, mert azt szeretem!

Új hozzászólás Aktív témák