Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • paduc

    tag

    Hali!

    Egy kis segítséget szeretnék kérni.Van egy kis Dell D620-as gépem, i945GM chipkészlet,T2300E, 667MHz,1,66GHz-es procival,1GB rammal.Gondoltam,hogy egy kicsit feljavítom,hogy lehessen használni még egy darabig.Kapott még 1GB ramot,és vettem itt a fórumon egy T7400-as, 667-es,2,16GHz-es procit.A lapon A10-es bios van,ez a legutlsó,frissebet nem találtam,akárhogy túrtam a netet.A proci vásárlás előtt jól körbenéztem (intel,dell,fórumok,stb.),hogy mely procikat támogat ez a lap,és mindenhol azt olvastam,hogy vígan mehet bele a 7000-es sorozatból a 7200,7400,és a 7600-as.Na új proci bele,megy is a lap,bios látja rendesen,csak boot után van 2 csippanás és egy felirat mely szerint a proci nem támogatott,és válasszak az F1-el tovább,vagy F2-vel setup.OS is látja rendesen,minden működik tökéletesen,megy az energia takarékos funkció,a hőfokok is rendben,a gyorsulás látható,és mérhető is.Csak az elején a win betöltés előtt zavar ez a csipogás (speekert persze nem lehet kilőni),meg,hogy külön gombnyomásra kezdi el tölteni az OS-t.
    Ha valaki tudna ebben segíteni,azt nagyon megköszönném.
    :R
    Jah,még annyi,hogy win alól megpróbáltam még egyszer a bios frissítést egy régebbire,de nem ment,mert ott is kiírta,hogy a gép,nem támogatott hardvert tartalmaz.Egyébként minden tökéletesen működik.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák