Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SOAD19

    addikt

    válasz bul07 #134539 üzenetére

    Igen, rá gondoltam. Ugyebár bevándorlásellenes politikával került hatalomra, és most a sajtótájékoztatón külön kiemelt két bevándorló ápolót, akiknek sokat köszönhet:
    "Johnson név szerint is köszönetet mondott több orvosnak és ápolónak, akik részt vettek gyógykezelésében, de külön kiemelt egy új-zélandi és egy portugál ápolónőt, akik elmondása szerint 48 órát töltöttek folyamatosan betegágya mellett intenzív kezelésének idején."

    Az sors fintora...

    Mrprofesszor... Régebben belenéztem egy-két videójába, kissé szabadszájú. De van is oka a stílusának, a kissé belesz@rok stílusának. Az egyik videóban elmesélte, hogy ő is devizahiteles volt anno, mindent elbukott, és rengeteggel tartozik még mindig a banknak. Azt ecsetelte, hogy emiatt kellett otthagynia a családját, és kimenni külföldre, Írországba melózni, hogy minél hamarabb megszabaduljon a tartozásától. Ha jól rémlik, azt mondta, hogy jó pár évet kell még lehúznia emiatt. De, lehet, ebben az általad linkelt videóban is elmesélte, nem néztem meg a videót.

    [ Szerkesztve ]

    Eladó új Barton tropical óra szíj fekete és fehér színben.

Új hozzászólás Aktív témák