Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • saril

    senior tag

    válasz sto1911 #99375 üzenetére

    ja ahol tábla tiltja a be/felhajtást illetve járdáról beszélünk ahová ugyan úgy tiltott autóval menni természetesen elítélendő dolog, én is így látom, de a rendőrön és a köztereseken kívül senki más nem szólhat bele/mondhatja meg mivel senki sem önkéntes rendőr... szóval nekem ezek a videók olyan felemásak mert ha ott lenne egy szolgálaton kívüli vagy akár szolgálatban lévő rendőr is velük na úgy más, amúgy 50-50 egyiknek sincs igaza
    szóval ez a fejbelövés/kötél nekem túlon túl erős és agresszív meg egy adag hozzá nem értést is feltételez a részedről :))

    bár ha jól emlékszem pont te vagy itt az egyik legnagyobb önkéntes rendőr a városi két sávoddal ahol a belsőben 50el mész mert annyi a megengedett és az úgy szabályos :R :R :R és aki véletlen gyorsabban akar menni az kerüljön ki vagy fulladjon meg mert te szabályosan közlekedsz, egyszer nehogy kikapjanak az autóból emiatt :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Akkupakkok készítését, javítását, szerszámgépek, rollerek, kerékpárok akkufelújítását vállalom. Eladóak 18650 Cellák!

Új hozzászólás Aktív témák