Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kvelstadt

    veterán

    válasz wednesday #1162 üzenetére

    na végre valaki!

    kb egy véleményen vagyok veled.
    nekem az ív fegyver azért nem jött be annyira mert nem fed le akkora területet mint a hullámfegyver plusz a falon lévő dög akinek a csápjait kell lőni ív fegyverrel több lövés ha már spórolásnál tarunk hullámfegyó meg letépi mindenét.
    igaz hogy fejleszteni kell hogy hatékony legyen de utána simán kárpótol.
    azt hívom tömegoszlatónak. beálok egy sarokba, gyertek csak gyertek aztán bumm és mindenki flaccs.. :)

    ajánlanám figyelmedbe majd a nehezebb fokozatokat hard és impossible.
    ott aztán haladhatsz óvatosan megfontoltan meg tudod értékelni a lőszert gócot stb-t plusz a hangulatot is fokozza hogy sokkal nagyobb veszélyben vagy mint könnyebb fokozatokon.
    de egyetértek azzal hogy nehéz fokozatokon már nem is annyira ven lehetőség két fegyvert tápolni meg bőőven elég is a sima cutter csak mellé nagyon kell használni a sztázist és azzal minden helyzetet meg lehet oldani.

    a lángszórót én semmibe nem nézem. örülnék ha jó lenne de hogy maxra tápolva is egy palack kellett egy szívósabb dög kiiktatásához az nem jó.
    az impulzuskarabély avagy gépfegyver sem rossz dolog.
    a sok kimért pontos lövés után jól tud esni egy olyan végigjátszás ahol ratatatatata módon megszórod őket..

    "Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

Új hozzászólás Aktív témák