Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CosmoBacsika

    tag

    válasz gabesson2 #58696 üzenetére

    Már megbocsáss, de azt gondolom, hogy mindenféle iskola melletti hobbitól függetlenül egy közepesen értelmes gyerek bármilyen gimiben simán hoz egy 4-es szintet mindenféle küzdelem nélkül pusztán csak alapvető szorgalommal. Ez tudom, hogy az én kattanásom, de mindig idegrángást kapok attól, ha valaki középiskolában a hármasért küzd (és feltételezem azt, hogy semmilyen komolyabb törés nincs az életében - gyk: család, betegség, kirívóan rossz anyagi körülmény). Mondom ezt úgy, hogy én spec top10-es gimibe jártam.

    Elhiszem, hogy kolorr nagyon jó, és nagyon fejlődőképes játékos. Én csak azt látom, hogy az álom nagy kergetése közben minden 1000 tehetséges srácból kb 1 lesz, aki tényleg, valóban, jól megél ebből, a többiek pedig abbahagyják, és kezdhetik kijavítani az álom kergetése közben összerombolt lehetőségeik halmazát. Szülőként csak akkor tudnám támogatni a gyermekemet ilyen sok időt felemésztő hobbiban (legyen az esport, vagy sima sport), ha mellette az alap (iskola) rendben van. Az én fiam még csak 4 éves, de nem gondolom, hogy ezzel a hozáállással UFO lennék. Ha esetleg ilyen helyzetbe kerül, akkor csak úgy tudom támogatni, ha közben nem bassza szét (tessék káromkodás) maga körül a dolgokat). Te a 26 éveddel már egy fokkal jobban rálátsz a dolgokra, azt gondolom, hogy nem bölcs dolog mindent egy lapra feltenni.

Új hozzászólás Aktív témák