Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vhw

    addikt

    Csak kíváncsiságból; a competitive játékmódot csak és kizárólag gold és master rangú (és afölött?) játékosok játszák?
    Miért van a bs szlogen a "két közel azonos képességű, egyenlő esélyű csapatról" mikor rank nélkül, pár napja kezdett fiókkal folyamatosan változatos gold és guardian rangú játékosok ellen kéne teljesíteni (10 győzelem míg egyáltalán rangsorolnak? miért nem 10 csata eredménye? így csak carry-znek (ha tudnak) szerencsétlen csapattársak a 10-ig...)

    Nem vagyok teljesen kezdő, volt annak idején kis 1.6, cz, source... de már rég, és akkor se profin... Tetszene az "elképzelés", hogy hasonló képességű játékosokkal kerüljek játékba...
    A sima random olyan amilyen, elfogadom, de ahol állítólag egy mm működik a leosztásnál... hát őszintén korrektebb random csaták sikerülnek, ott legalább néha van egy scramble, vagy feleannyi győztes csata után már új pálya/leosztás jön...
    Akkor mire fel a competitive? Én vagyok eltévedve és ez a mód tényleg kifejezetten a tapasztaltabb játékosok játszótere?

    "Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

Új hozzászólás Aktív témák