Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Plasticbomb

    addikt

    válasz VIBO #762 üzenetére

    Tegnap munkahelyen játszottam egész nap, tegnapelőtt itthon, egész nap, azelőtt meg csakkb egyszer elindítottam, aha, jólvan, működik, ez az.. hááát.... Majd meguntam a WoT-ot, és elkezdtem vele játszani.

    Most még csak könnyű módban tolom, ismerkedem vele, van eddig egy ~520 körös játékom angolokkal. 2080nnál tartok, pont egy kör kellett volna a tudományos győzelemhez, és elbasztam, így idő győzelem lett... Most ott a világot hódítom, katonai erővel... Meg a városokat fullozom ki.

    Alap játékban milyen más mód van megszerezni városokat, katonai hódításon kívül? Kereskedelem? Vagy térítés, vagy akármi?

    A Birodalmak javarészt óvatosak velem szemben, a városállamok semlegesek, vagy ellenségesek, van 2 szövetséges városállamom, akiket tulajdonképp szeretnék a birodalmamhoz csatolni.. De katonai módon kívül hogyan tehetem meg ezt még?

    ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

Új hozzászólás Aktív témák