Hirdetés

Aktív témák

  • csabika25

    aktív tag

    Sziasztok!

    2 napom volt végigfutni a CeBIT-et, gondoltam megosztom veletek azokat a címszavakat, amik feltntek, mint trendek. Én kevésbé vagyok hardveres, d biztos idetalál valaki, aki szintén itt volt, és elmeséli a tapasztalatait.

    Szóval: mobilok: 2003-ban tovább terjed a csicsás mobiltelefónia. A készülékek színesek, szagosak, és egyre multimédiásabbak. 2003 harmadik negyedévében akarnak az UMTS-sel, azaz a 3G-s telefonokkal dobbantani.

    Új mozaikszó a VoIP over ADSL. Nekem ez azt súgja, hogy talán el tud terjedni az IP-s telefonálás.

    Imaging eszközök: a digitális kamerák egyre többet tudnak, amik meg nem, azok egyre kisebbek. Már láttam olyan videokamerát, ami közvetlenül DVD-re ment.

    Általában is igaz, hogy minden egyre többet tud. 250 GB-os HDD, 1 GB USB token, satöbbi, satöbbi. Minden egyre dizájnosabb. Olyan házakat láttam, amiket elmesélhetetlenek.

    A monitoroknál úgy tűnik, hogy a gyártók már erősen TFT-ben gondolkodnak. Nagyon kevés új fejlesztésű CRT-t láttam. Viszont van már fakeretes LCD is.:)

    Hirtelen ennyi, akinek van még tapasztalata, ossza meg velünk!

    ''Isten fut Windows alatt''

  • Sanyo

    senior tag

    Egy haverom is volt kint a cege megbizasabol, o azt mondta hogy TFT monitoron kivul mast nem nagyon latott, rengeteg a tajvani gyarto. Hozott nekem Creative meg Thermaltake reklamtaskakat es Unreal2 posztert. Sajna az AMD-s kulcstartojat nem adta nekem. :)

Aktív témák