Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Spizzi

    tag

    válasz fLeSs #592 üzenetére

    Mármint a csiszolt grafikát úgy érted ugye, hogy lecsiszoltak róla mindent ami széppé tette? :DD

    Ez az MWIII grafikailag egy cod mobile felportolva PC-re, de legalább a hangok minősége is kellemes(etlen) emlékeket kelt a PS3 érából, mint a mapok.

    Nekem nem lenne bajom amúgy vele, de 3 év MW2019 és 1 év MWII után egyszerűen szem és füllsértő ez a játék. Akármennyire szeretni akarom a fegyvereknek ez a vinnyogása meg általánnoságban az egészről ahogy árad ez a F2P ázsiai shooter hangulat nálam kettétöri az egész élményt, dehát pontosan ezért lett skippelve anno a Cold War meg a Vanguard is.

    Rengeteg olyan döntése volt az Infinity Wardnak ami erősen megkérdőjelezhető volt az utóbbi két játékukban, pl. a red dotok hiánya a mapról, campelést elősegítő pálya design, ninja perk offolása, perkek nem azonnali aktiválása stb.... de akkor is elvitte a hátán az egész játékot az, hogy szimplán csak jó volt benne lövöldözni, hangok, animációk és grafika terén éreztél tényleg valamiféle minőséget, meg hogy úgy egyáltalán foglalkoztak a játékkal a fejlesztési idő alatt. Volt egy koherens, katonai, militarista összkép, ami az idő múlásával nyílván hígult ahogy jöttek az új szezonok meg bundle-ök de mégis megmaradt nagyjából a végéig hasonlónak.

    Ehhez képest ez a játék már Day 1 gyémántemberré alakuló Price-al, meg jégkrémmé változtató death effectes fegyverrel indít, arról nem is beszélve, hogy nyakamat rá, de már Nov. 10.-én a legelső meccsen bent lesz ez a bot vagy gally vagy tököm tudja milyen figura amit most MWII-ba is annyira szeretnek hozni... meg annak a hasonló kaliberű társai, aztán lehet egymást lövöldözni a Monster függő, reggelire speedet zabáló, 720 fokba noscope gyerekekkel akik két nap alatt taccsra teszik a joystickot azzal a görcsös, a movement lehetőségeit maximálisan kihasználni akaró epilepsziás mókus rángatózással amit a bétába is láttam jó pár embernél.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák